Földrajzi hely/megye: Somogy megye
Munkavégzés cím: Somogy és Zala megye
Jogviszony: Másodállás

Az állásajánlat:

    20 21.05.10 -- 22:23 - óráig lehet jelentkezni

A megbecsültséged csak kullog a teljesítményed nyomában?

Akkor itt az idő, hogy szembenézz a kérlelhetetlen ténnyel: a legjobbakat csak a legjobbak értékelik igazán. Ha úgy érzed, nem ismerik el a munkádat, ha ütnek, mert jól húzol, de a jutalom elmarad, ha nem azt kapod, amit megérdemelnél - akkor talán eljött a pillanat, hogy beszéljünk.

vezető

Munkavégzés címe:     Somogy és Zala megye

Amit kínálunk:

kezdő támogatás, jutalék, bónuszok,

Bérezés, juttatások:

megállapodás szerint

Feladatok:

Meglévő és új ügyfeleink ápolása, Igény- és állapotfelmérés,

Jó kommunikációs és szervező készség. Kreativitás, szeressen az embereknek segiteni

Előnyt jelent:

Főiskolai végzettség, vállalkozói tapasztalat előny.

 Rövid önéletrajzot az e-mail cimre várom.

Munkába állás:

azonnal

csatga@gmail.com

Elvárt végzettség:

Középfok, Gimnázium.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Kezdő

Földrajzi hely/megye:
   Somogy megye
A munkavégzés címe:

   Somogy és Zala megye.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Másodállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Csatga Gold KFt

    Biztosításokkal, pénzügyekkel foglalkozunk.
    Célunk az ügyfelek pontos és profi kiszolgálása,
    meglévő ügyfelek ápolása..

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net