Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Budapest

Alkalmazási jogviszony: Alkalmazotti

Jelentkezési határidő:
2018.03.28 -- 18:24 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Ingatlan értékbecslő Kft.
akár azonnali kezdéssel is
új munkatársat keres
ingatlan szakértékesítéseket készítő
csapatának irányításához

VEZETŐI ASSZISZTENS
munkatársat keres

Amit kínálunk:

A pozícióhoz kínálunk:

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Felelősségteljes, változatos, pörgős munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

A pozíciót betöltő feladatai:

  • Megrendelések, munkák kiosztásának követése
  • Kapcsolattartás banki ügyintézőkkel
  • Alvállalkozókkal történő határidők betartatása, mindennapi kapcsolattartás
  • Adminisztrátor munkájának irányítása
  • A tulajdonos-ügyvezető napi munkájának támogatása

Amit elvárunk:

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, rugalmasság
  • Gyors döntés, fontossági sorrend átlátása
  • Önálló munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Együttműködő, lojális hozzáállás
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás

Egyéb közlendő:

Cég fő profilja:

Pénzintézetek, bankok számára végzünk ingatlan értékbecslést,
műszaki ellenőrzést keretszerződés alapján.

fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Elvárt végzettség:

   Középfok

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti

   A Hirdető/cég:

   S&K Kft.

Kapcsolattartó:
   Fodor Nagy Bea
A hirdetés megjelenik:

    2018.03.28 -- 18:24 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12335