Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:

Belföld
  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés helye:
Országrészenként egy fő otthoni és 2-3 fő kijáró munkatársat keresünk
Alkalmazási jogviszony:
Teljes vagy rész munkaidö
Elvárt végzettség:
Középfok

Ügyfél referens

Ügyfélkapcsolatok létrehozása, ápolása - akár otthonról.

Teljesítmény arányos jövedelem, felső korlát nélkül. Vírus helyzetben is folyamatos!

Cégvezetőkkel kapcsolattartás. A kijáró munka sem ügynökösködés!

A munkavégzés helye: Országrészenként egy fő otthoni és 2-3 fő kijáró munkatársat keresünk

Amit kínálunk:

Érdekes, változatos, alapszinten akár otthonról, önállóan, telefonon keresztül is végezhető munka.

Megfelelő tudás-, tapasztalat alapján tanácsadói-, illetve szakértői munkára - ennek megfelelő díjazással - továbblépés lehetséges.

Szakmai fejlődés, anyagi előrelépésés.

Próbaidő után céges telefon, laptop, cégautó lehetősége.

Nem állás - megbízotti viszony, vállalkozói nem szükséges!

Bérezés, juttatások:

  • a próbaidő alatt kiemelt jutalék, utána fix+részesedés lehetséges.
  • A díjazás kifizetése folyamatos,
  • Bónuszok.

A próbaidő alatt elérhető jövedelem: 100-400 000.- Ft/hó (nem fizetés!)

Feladatok:

  • Kapott, majd gyűjtött címlista alapján ügyfelek megkeresése,
  • Telefonhívás, véleménykérés, adategyeztetés, e-mail tájékoztatás,
  • Cégek előminősítése a kapott szempontok szerint,
  • Kapcsolatépítés, kapcsolattartás.

Számítógép és telefon használatára épülő, önállóan, akár otthonról is végezhető munka:

  1. Kapcsolatfelvétel,
  2. Igény felmérés,
  3. Az eredmény rögzítése / tájékoztató levél kiküldése,
  4. Személyes tárgyalás (opcionális lehetőség),

Amit elvárunk:

  1. Önálló munkavégzés, ehhez:
    • nyugodt munkakörnyezet - otthon
    • (gyors) internet,
    • stabil egzisztencia
  2. Céltudatosság, kitartás, kapcsolat építési képesség,
  3. Folyamatos munka (mellékfoglalkozásként is!)

  • Betöltött 18. év,
  • Állandó, nagy sebességű Internet hozzáférés,
  • Korlátlan telefon - a próbaidő után a cég biztosítja,
  • Internet használati és számítógépes alapismeretek,
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalat, üzleti tájékozottság,
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés.
  • Az alábbi KÓDSZÓ megadása a jelentkezésben:

CPDI - NÉK

- ez igazolja, hogy végigolvasta a hirdetést, érti és elfogadja a feltételeket!

Előnyt jelent:

  • Aktív, vezetői kapcsolatrendszer,
  • Vállalkozói gondolkodásmód, tapasztalat,
  • Tapasztalat: vezetői kommunikációban és/vagy telefon használatban (call center, telesales)
  • Saját vállalkozás,
  • Az önéletrajz elküldését megelőző, telefonon keresztül történő jelentkezés !

Munkába állás:

A jelentkezés elbírálását követően azonnal - a személyre szabott felkészítés után.

Elvárt végzettség:

   Középfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
Földrajzi hely/megye:
   Belföld

   A Hirdető/cég:

   CPDI

Kapcsolattartó:
   Subicz István
A hirdetés megjelenik:

    2020.10.15 -- 10:07 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS15320