Kezdőlap

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés helye:
Otthonról végezhető
Alkalmazási jogviszony:
Megbízási
Elvárt végzettség:
Középfok

Szövegíró- Otthonról végezhető munka

25 éve működő vállalkozásunk újonnan indított projektjéhez szövegíró munkatársat keresünk. Meghatározott témában szövegek (marketinganyagok, tanulmányok, stb.) írása a feladat.

A munkavégzés helye: Otthonról végezhető

Amit kínálunk:

- Teljes körű szakmai támogatás

Bérezés, juttatások:

- Megbízásos szerződés alapján történő együttműködés
- Cikk, tanulmány / db alapú elszámolás

- Azonnali kifizetés

Feladatok:

Feladat:
- meghatározott témában szövegek (marketinganyagok, tanulmányok, stb.) írása
- ehhez kapcsolódó anyagok feldolgozása, információgyűjtés
- kész szövegek átdolgozása

- hasonló (szövegírás vagy újságírás vagy marketing) területen szerzett tapasztalat
- megbízhatóság
- pontos, precíz munkavégzés
- határidők betartása
- home office vállalása
- referencia munka bemutatása

A munkavégzéshez nélkülözhetetlen a magyar nyelv helyes ismerete, magas fokú fogalmazási készség és tudás, illetve marketiges szemlélet.

Magyar nelvű szakmai önéletrajazzal várjuk a jelentkezést.

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkába állás:

Azonnali munkakezdés.

Magyar nyelvű szakmai anyagát kérjük küldje el számunkra.

Elvárt végzettség:

   Középfok

Elvárt gyakorlat:
2 év
   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási

   A Hirdető/cég:

   MCS Tanácsadó Kft

Kapcsolattartó:
   Andor Ildikó
A hirdetés megjelenik:

    2020.06.03 -- 14:36 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS15168