Kezdőlap

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés helye:
Évtizedek óta működő Bel-budai könyvelő iroda
Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Középfok, Szakközépiskola

számviteli asszisztens

Keresünk évtizedek óta működő, családias hangulatú könyvelő és adótanácsadó irodánkba, számviteli asszisztensi munkakörbe kezdő mérlegképes könyvelőt teljes állásba, Budapest II. kerületi telephelyünkre, hosszú távra.
Amit ígérni tudunk, magas szakmai tapasztalat átadása, rugalmas munkavégzés, barátságos munkakörnyezet.
Jelentkezésüket fizetési igény megjelölésével együtt erre az email címre várjuk!

A munkavégzés helye: Évtizedek óta működő Bel-budai könyvelő iroda

Amit kínálunk:

magas szakmai tapasztalat átadása, rugalmas munkavégzés, barátságos munkakörnyezet.

Bérezés, juttatások:

Bér megegyezsé szerint.

Feladatok:

  • számviteli asszisztencia

Amit elvárunk:

Pontos és gyors munkavégzés, megbízhatóság.

mérlegképes könyvelő

Előnyt jelent:

NOVITAX könyvelőprogramm ismerete de nem feltétel!

Munkába állás:

Azonnal

Szakmai önéletrajz, jövedelmi igény megjelölésével lehetséges

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   TARÁNY ÉS MOHR KKT

Kapcsolattartó:
   Tarány Péter
A hirdetés megjelenik:

    2020.02.04 -- 16:16 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS14820