Kezdőlap

Földrajzi hely/megye: Budapest

Jogviszony: Rész munkaidö

Jelentkezési határidő:
2017.10.20 -- 22:16 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Részmunkaidős pénzügyi szolgáltató

Évtizedes tapasztalattal bíró sikeres pénzügyi szolgáltató csapat
3 fő részmunkaidős tanácsadó munkatársat keres
ingatlan, banki, és biztosítási területre.

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidőbe, napi pár órai munkára keresünk olyan kollégákat akik ezen a 3 területen szívesen dolgoznának mert kiegészítő jövedelemre van szükségük.
  • Ingyenes oktatások, belépési támogatások, igényes irodák, címanyag, telemarketinges támogatás áll a rendelkezésre.

Bérezés, juttatások:

jutalékos rendszer

Feladatok:

  • Akciók, termékek reklámozása, piackutatás,
  • időpont szervezés,
  • szerződéskötés, szerződéskezelés,
  • önképzés.

Amit elvárunk:

  • Számítástechnikai ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • ápolt megjelenés, határozott fellépés,
  • lap-top vagy tablet.

Minimum érettségi!

Előnyt jelent:

Diploma

Munkába állás:

Folyamatos

  Részletes szakmai önéletrajzzal lehet jelentkezni, írásban küldünk időpontot interjúra.

Elvárt végzettség:

   Középfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Rész munkaidö

   A Hirdető/cég:

   Nogea Kft.

Kapcsolattartó:
   Lovasné Emilia HR vezető
A hirdetés megjelenik:

    2017.10.20 -- 22:16 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS11903