Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:  Budapest
A munkavégzés: XIV. kerület

Alkalmazási jogviszony:  Alkalmazotti
Az állásajánlat:  FIZIKAI MUNKA

Elvárt végzettség:     Középfok

  Jelentkezési határidő:
  2018.03.23 -- 19:07 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Kvalifikációs csoportja munkatársat keres

Metrológus technikus- kalibráló
munkakörbe

Amit kínálunk:

  • cafeteria,
  • kötetlen munkaidő,
  • dinamikus fiatalos csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • biztos hosszú távú munkaviszony,
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Bérezés, juttatások:

  • megegyezés szerint

Feladatok:

  • vezeti és ellenőrzi a műszernyilvántartásokat, intézkedést kezdeményez azok kalibrálására, karbantartására;
  • egyezteti és elvégzi a csoport vizsgálatait, kalibrálásait külső és saját munkaterületeken;
  • elkészíti a vizsgálatokhoz, kalibrálásokhoz kapcsolódó terveket, jelentéseket, bizonyítványokat;
  • nyomon követi és szigorúan alkalmazza a műveleti előírások szabályait;
  • az egyes munkaterületek megközelítése valamint a műszerek szállítása, ki-bepakolása könnyű fizikai munkavégzéssel jár

  • műszaki szemlélet / képzettség középfokú szinten;
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési rutin Budapesten és vidéken;
  • számítógépes ismeret; (Ms Word, Ms Excel)
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • metrológiai előképzettség;
  • kvalifikálás, kalibrálás területén szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel

Elvárt végzettség:

    Középfok

Számítógép ismeret:

   Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   XIV. kerület

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti

   A Hirdető/cég:

   GYEL Kft.

Kapcsolattartó:
   Kovácsné Vető Klára
A hirdetés megjelenik:

    2018.03.23 -- 19:07 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés típusa:
   FIZIKAI MUNKA
A hirdetés időtartam:
   Fizikai  2 hetes
Referencia szám::

   FSS12326