Kezdőlap

Földrajzi hely/megye:

Baranya megye
Jelentkezés hat.i.:  20 19.02.18 -- 16:09 -óráig
  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
Alkalmazási jogviszony:
Alkalmazotti
Elvárt végzettség:
Középfok

Irodavezető

Baranya megyei építőipari generál kivitelező cég
irodavezetőt keres
pécsi központi irodába.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Jó hangulatú team.
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Bérezés, juttatások:

  • Személyes interjú tárgyát képezi.

Feladatok:

  • Általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • Telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, weboldal frissítése előkészítés.
  • Ügyintézési feladatok ellátása: adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása, irodaszerek rendelése.
  • Számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
  • Írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása
  • Belső szervezeti iratok előkészítése, jegyzőkönyvek készítése.
  • Iratok, dokumentumok szakszerű tárolása.
  • Határidők nyomon követése, betartása
  • Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Ügyfél megkeresések továbbítása
  • HR problémák kezelése, munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások készítése.
  • Reprezentációs feladatok végzése.

Amit elvárunk:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • MS Office programok kiváló ismerete – Excel kiemelten
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban

  • Érettségi vizsga.

Előnyt jelent:

  • Tanulásra való hajlam
  • Szakmai tapasztalat
  • Vezetői kvalitás

Munkába állás:

2019. március 01.

Elvárt végzettség:

   Középfok

Elvárt gyakorlat:
3 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

Gépírás ismeret:
Gyakorlott
   A hirdetés technikai adatai

   A Hirdető/cég:

   VivaPalazzo Zrt

Kapcsolattartó:
   GALACSIKNÉ RAPI KATALIN
A hirdetés megjelenik:

    2019.02.18 -- 16:09 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Ajándék 1 hét
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka