Kezdőlap

kattints ide

Földrajzi hely/megye: Budapest
A munkahely: Pest V. kerület és a budai agglomeráció
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Jelentkezési határidő:
2017.10.20 -- 22:15 -óráig

Ingatlanértékesítőt
keresünk

Teljes vagy rész munkaidőbe
Ingatlanértékesítőt keresünk Buda,
Pest V. kerület és a budai agglomeráció területére.

Amit kínálunk:

  • jelentős ingatlan adatbázis, kiemelt saját ügyfelekkel
  • kiváló szakértő értékesítői csapat (jogászok, építészek, gépészmérnökök stb.)
  • szakmai segítség, folyamatos oktatás (17 év tudása, tapasztalata)
  • kitűnő, családias munkahelyi légkör, 5 saját iroda

Bérezés, juttatások:

kiemelten magas vállalkozói szintű jövedelem

Feladatok:

  • ingatlanok  felkutatása, felvétele, bemutatása
  • kapcsolattartás
  • ingatlanok értékesítése

Amit elvárunk:

  • kitűnő kommunikációs képesség
  • kitartó, következetes, tisztességes munkavégzés
  • sikerorientált gondolkodás, optimizmus
  • ügyfelek tisztelete, tisztességes kiszolgálása
  • csapatmunka

Olyan kollégát keresünk, aki szívesen, örömmel dolgozik,
aki csapatjátékos, aki képes önálló munkára.

•  fényképes önéletrajz elküldése

•  diploma •  nyelvtudás •  értékesítői területen tapasztalat (ingatlanos OKJ)

Munkába állás:

•  azonnal

Jelentkezni regisztráció nélkül, a

megnyitása után van lehetőség

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Pest V. kerület és a budai agglomeráció

Alkalmazási jogviszony:
   Teljes vagy rész munkaidö

   A Hirdető/cég:

   City Cartel Buda

Kapcsolattartó:
   Dr. Vincellérné Fogarassy Valéria
A hirdetés megjelenik:

    2017.10.20 -- 22:15 - óráig

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS11902