Kezdőlap

kattints ide

Földrajzi hely/megye: Budapest
A munkahely: Budapest Belváros - Lipótváros (főként)
Jogviszony: Megbízási

Jelentkezési határidő:
2017.12.18 -- 15:57 -óráig

I. és V. kerületi irodába
ingatlan tanácsadó

Olyan munkával szeretne anyagi biztonságot magának és családjának,
amit örömmel és élvezettel végez?

Amit kínálunk:

A piacvezető cégnél karrier lehetőség.

Szereti az embereket és szeret nekik segíteni?
Élvezi azt, ha változatos az, amit csinál?
Szereti, ha nem rabszolgának nézik, hanem EMBERNEK?
Tud átlag feletti színvonalon dolgozni?
Ön is az, aki az elvégzett munkájának az értékét igazítja a céljaihoz, nem pedig fordítva?
Szeret pozitívan gondolkodni, Önnek is mindig félig teli van az a pohár?

Ha a fenti kérdésekre igenekkel válaszolt és szívesen tevékenykedne
az aktuálisan pörgő ingatlan piacon, szereti a lakberendezést,
akkor, de csak akkor köztünk van a helye.

Mert mi tudjuk, hogy az a munka amit elvégzünk jelentős plusz értéket jelent
minden egyes ügyfelünknek legyen az vevő vagy eladó.
Tudjuk, hogy ez komoly felelősséget is ró ránk, amitől mi nem megijedünk,
hanem inspirál minket, azzal, hogy ismét és ismét bizonyítani tudjuk saját értékességünket.
Természetesen mindezért ügyfeleink örömmel
(sokszor írásbeli köszönő levelek kíséretében),
a hazai átlagfizetés többszörösét elérő sikerdíjakkal honorálnak minket.

Napi munkánk során mindennap beszélünk telefonon vagy személyesen
10-30 meglévő vagy leendő ügyfelünkkel.
Foglalkozunk igényeikkel és megpróbáljuk a nekik legjobban megfelelő
alternatívákat megtalálni majd személyesen bemutatni nekik az ingatlant.

További információk személyes állásinterjú keretében,
amelynek célja a pályázó megismerése mellett
a pontos munkafolyamat megismertetése is.

Bérezés, juttatások:

Átlag feletti, egyéni teljesítménnyel arányos.

Feladatok:

Új eladó ingatlanok felvétele és a már meglévő portfólióból értékesítés.

Amit elvárunk:

  • Etikus magatartás.
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás.
  • Magas anyagi elvárás.

Nem szükséges ingatlan piaci ismeret,
mert minden tapasztalatunk átadásra kerül alap és továbbképzési rendszerünk keretében.

Mi tudjuk mit és hogyan kell csinálni a sikeres értékesítésekhez!

Előnyt jelent:

Értékesítői tapasztalat.

Munkába állás:

Akár azonnal.

  Küldje meg rövid önéletrajzát vagy/és motivációs levelét.

Jelentkezni regisztráció nélkül, a

megnyitása után van lehetőség
Kérdezzen a hirdetőtől! :

Elvárt végzettség:

   Középfok

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Budapest Belváros - Lipótváros (főként)

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási

   A Hirdető/cég:

   Prémium Ingatlanközvetítő Kft.

Kapcsolattartó:
   Horváth Zoltán
A hirdetés megjelenik:

    2017.12.18 -- 15:57 - óráig

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka