Kezdőlap

kattints ide

Földrajzi hely/megye:

EU v. külföld
Jelentkezés hat.i.:  20 19.09.24 -- 11:04 -óráig
A munkavégzés hely:
Anglia
Alkalmazási jogviszony:
Alkalmazotti
Elvárt végzettség:
Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal

Házi gondozó Angliában

Házi gondozói munkák Angliában! Rövidebb, hosszabb távon lehet munkát vállalni!

Amit kínálunk:

Fizetés: napi 90-110 GBP számla alapján + heti 40 GBP étkezési kiegészítés.

Munkába állásig kedvezményes szállás, ingyen reptéri transzfer és kezdeti adminisztratív ügyintézés!
Elvárás: Legalább alapfokú, kommunikatív beszélt angol, és az Empátia iroda által biztosított felkészítő tréningen való részvétel!

Bérezés, juttatások:

Feladatok:

Házi gondozás

Éjszakai felügyelet

Idős, beteg emberek teljes ellátása

Legalább alapfokú, kommunikatív beszélt angol, és az Empátia iroda által biztosított felkészítő tréningen való részvétel!

regisztráció nélkül:

Kérdezzen
a hirdetőtől
            vagy: kattints ide
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol  Alapfok

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Anglia

   A Hirdető/cég:

   Empátia Balatin Kft.

Kapcsolattartó:
   Kereskedő Emőke
A hirdetés megjelenik:

    2019.09.24 -- 11:04 - óráig

A hirdetés időtartama:
   PRÉMIUM hirdetés
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS14422