Kezdőlap

kattints ide

A munkavégzés helye:
Európa
Alkalmazási jogviszony:
Megbízási
Elvárt végzettség:
Középfok, Szakközépiskola

Hálózati értékesítési Vezető

Nagyvállalati MLM hálózat létrehozásában, fejlesztésében, menedzselésében jártas szakembereket keresek, nagy múltú, innovatív nemzetközi céghez, egy globális üzlet beindítására /jelenleg 42-ország/ és felépítésére!

A munkavégzés helye: Európa

Amit kínálunk:

  • Online és offline is 42-országból lehetséges!
  • Egyéni és csapatmunkában való együttműködés
  • Egyéni ötleteid és karrier megvalósítása
  • Vezetői ambícióid és elképzeléseid megvalósítása
  • Online -offline munka lehetősége
  • Folyamatosan növekvő, fix. jövedelem
  • Főállás mellett is, és másodállásban is elkezdhető

Bérezés, juttatások:

Teljesítményarányos,  folyamatosan növekvő és fix jövedelem.

Feladatok:

Magyarországi és nemzetközi hálózat felépítése, menedzselése, és fejlesztése!

Mentorálási feladatok

Reklámozás, online marketingben való jártasság!

Kapcsolattartás a felső vezetéssel!

Adminisztrációs feladatok

Amit elvárunk:

  • Szeretnénk, ha rendelkeznél, minimum:
  • Értékesítési vezetői, hálózatépítési tapasztalattal,
  • Jó kommunikációs készséggel, szóban és írásban!
  • Saját, és közösen együtt átbeszélt kitűzött céljaid elérése,
  • Együttműködés a céggel és menedzserekkel!
  • Önálló és közös munkavégzés!
  • Nem feltétel, de Neked is jó, ha van: nemzetközi hálózati, vezetői kapcsolatod, tapasztalatod!

Munkába állás:

Megbeszélés szerint

Jelentkezésed a megadott e-mailban várom, telefonszámod, e-mail címed megadásával, köszönöm!

+36204138346 előzetes megbeszélés telefonon lehetséges, kontakt: Juhász Adrienn, köszönöm!

regisztráció nélkül:

Kérdezzen
a hirdetőtől
            vagy: kattints ide
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt gyakorlat:
3 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(b) idegennyelv tudás elöny  Alapfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

Gépírás ismeret:
Kezdő
   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   Európa

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási

   A Hirdető/cég:

   Faberlic Nemzetközi Nagyvállalat

Kapcsolattartó:
   Juhász Adrienn
A hirdetés megjelenik:

    2021.02.10 -- 13:24 - óráig