Kezdőlap

kattints ide

Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Alapfok, Szakképesítés

gyógynövénybolti eladó

Budai gyógynövényboltba munkatársat keresünk!

Amit kínálunk:

Nettó 220 000-250 000 Forint

Feladatok:

Feladatkör: vevők szakszerű kiszolgálása, pénztárgép kezelése, nyilvántartások vezetése, árurendelés, a termékek kipakolása, a bolt tisztán tartása.

Az üzlet hétköznapokon 10-18 óráig tart nyitva, ez a munkaidőt is jelenti új kollégánk számára.

Olyan jelentkezőket várunk, akik számára fontos az egészséges életmód és
elkötelezettek az alternatív gyógyászat irányában, nyitottak az új ismeretekre. A gyógynövények és a táplálék-kiegészítők ismerete, szakirányú végzettség, az MS Office (Excel) felhasználói ismerete ismerete, jó kommunikációs képesség szükséges a munkakör betöltéséhez. Gyógynövénybolti szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Előnyt jelent, ha dolgozott gyógynövényboltban, rendelkezik szakirányú képesítéssel, mint gyógyszertári asszisztens, vagy természetgyógyászati képesítések.

Munkába állás:

Leendő kollégánk egy héten belül elkezdhet velünk dolgozni.

Várjuk fényképes önéletrajzát emailben.

regisztráció nélkül:

Kérdezzen
a hirdetőtől
            vagy: kattints ide
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt gyakorlat:
1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Gépírás ismeret:
Gyakorlott
   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Mega-Pharmalab Kft.

Kapcsolattartó:
   Laubal Krisztina
A hirdetés megjelenik:

    2022.06.29 -- 13:41 - óráig