Kezdőlap

Budapest
Jelentkezési határidő:
2017.11.30 -- 11:30 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni
A munkavégzés hely:
1021 Budapest Hűvösvölgyi út 138
Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Középfok

Gyakorlott prémium ingatlanértékesítő

Ingatlanozni életforma! Légy részese az ingatlanpiac fellendülésének!
Budai Prémium ingatlanokkal, prémium ügyfelekkel foglakozó iroda keres új munkatársat.Gyere, dolgozz Magyarország piacvezető hálózatának egyik legsikeresebb irodájában, élvezd a legnagyobb nyújtotta előnyöke

Amit kínálunk:

  • Alaptanfolyam után számtalan tréning és képzés áll a kollégák rendelkezésére. Az irodákban mentorok segítik a tanulást, a beilleszkedést. Csak az nem válik így szakmailag jól felkészült ingatlanossá, aki nem akar.
  • Kiemelkedő havi teljesítmény esetén egy gépkocsi havi használati joga.
  • Kötetlen munkaidő.
  • teljes irodai háttér
  • karrierlehetőség , életpályamodell

Bérezés, juttatások:

Gyakorlott kollégáknak emelt induló jutalék

Alap + Teljesítmény alapú jutalékos rendszer. alapjutalék + karrierbónusz+ teljesítménybónusz, + toborzási jutalék

Feladatok:

  • Új és használt ingatlanok értékesítése.
  • Megbízások kötése.
  • Ingatlanok bemutatása, üzletzárások bonyolítása.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, kiegészítő szolgáltatások értékesítése.
  • egyénre és ingatlanra szabott értékesítési stratégia kialakítása

  • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret. (MS Office)
  • Magabiztosság, szorgalom, kitartás, fejlődni vágyás.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség.
  • Empátia, céltudatosság.

Előnyt jelent:

nyelvtudás

releváns munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb közlendő:

Légy bátor és söpörd le a kifogásokat!
„Nem ismerem az ingatlanozást, nem dolgoztam még értékesítőként!” Nem baj. A szakma tanulható és mi itt a Duna House hálózatában magas szinten oktatjuk a hivatásunkat.

„Nincsen fizetés csak jutalék, és az sem sok.” A magyar átlagjövedelmet meghaladó lehetőségek állnak az ingatlanos előtt. Nálunk annyi lehetőség van bónuszokat szerezni, hogy nem ritka az ötven százalékot meghaladó kifizetés.

„Rossz a szakma híre.” Mert sok az irigyünk. Egy fellendülő, „hasító” hivatás legjobbjai vagyunk. Gyere és tegyél a jó hírért!

Aki nem fél a munkától, aki nem fél az
újdonságoktól, aki meg akar újulni, aki jól akar keresni, annak nálunk a helye!

Gyere, dolgozz Magyarország piacvezető hálózatának egyik legsikeresebb irodájában, élvezd a legnagyobb nyújtotta előnyöket. A Duna House második kerületi irodája színvonalas munkahelyre keres egy fő munkatársat. Ha még nem ingatlanoztál, ideje belekezdeni.

Telefonon történő jelentkezésnél feltétlen
hivatkozzon az A-Z firstlady.hu Állásportálra!
Telefon:
+36 30 388 3572

Elvárt végzettség:

   Középfok

Számítógép ismeret:
Alapfok

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Steinitz Hungary Kft

Kapcsolattartó:
   Hegedűs László
A hirdetés megjelenik:

    2017.11.30 -- 11:30 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12059