Kezdőlap

Földrajzi hely/megye: Budapest
A munkahely: 1021 Budapest Hűvösvölgyi út 138
Jogviszony: Föállás

Jelentkezési határidő:
2017.11.30 -- 11:30 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Gyakorlott prémium ingatlanértékesítő

Ingatlanozni életforma! Légy részese az ingatlanpiac fellendülésének!
Budai Prémium ingatlanokkal, prémium ügyfelekkel foglakozó iroda keres új munkatársat.Gyere, dolgozz Magyarország piacvezető hálózatának egyik legsikeresebb irodájában, élvezd a legnagyobb nyújtotta előnyöke

Amit kínálunk:

  • Alaptanfolyam után számtalan tréning és képzés áll a kollégák rendelkezésére. Az irodákban mentorok segítik a tanulást, a beilleszkedést. Csak az nem válik így szakmailag jól felkészült ingatlanossá, aki nem akar.
  • Kiemelkedő havi teljesítmény esetén egy gépkocsi havi használati joga.
  • Kötetlen munkaidő.
  • teljes irodai háttér
  • karrierlehetőség , életpályamodell

Bérezés, juttatások:

Gyakorlott kollégáknak emelt induló jutalék

Alap + Teljesítmény alapú jutalékos rendszer. alapjutalék + karrierbónusz+ teljesítménybónusz, + toborzási jutalék

Feladatok:

  • Új és használt ingatlanok értékesítése.
  • Megbízások kötése.
  • Ingatlanok bemutatása, üzletzárások bonyolítása.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, kiegészítő szolgáltatások értékesítése.
  • egyénre és ingatlanra szabott értékesítési stratégia kialakítása

  • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret. (MS Office)
  • Magabiztosság, szorgalom, kitartás, fejlődni vágyás.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség.
  • Empátia, céltudatosság.

Előnyt jelent:

nyelvtudás

releváns munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb közlendő:

Légy bátor és söpörd le a kifogásokat!
„Nem ismerem az ingatlanozást, nem dolgoztam még értékesítőként!” Nem baj. A szakma tanulható és mi itt a Duna House hálózatában magas szinten oktatjuk a hivatásunkat.

„Nincsen fizetés csak jutalék, és az sem sok.” A magyar átlagjövedelmet meghaladó lehetőségek állnak az ingatlanos előtt. Nálunk annyi lehetőség van bónuszokat szerezni, hogy nem ritka az ötven százalékot meghaladó kifizetés.

„Rossz a szakma híre.” Mert sok az irigyünk. Egy fellendülő, „hasító” hivatás legjobbjai vagyunk. Gyere és tegyél a jó hírért!

Aki nem fél a munkától, aki nem fél az
újdonságoktól, aki meg akar újulni, aki jól akar keresni, annak nálunk a helye!

Gyere, dolgozz Magyarország piacvezető hálózatának egyik legsikeresebb irodájában, élvezd a legnagyobb nyújtotta előnyöket. A Duna House második kerületi irodája színvonalas munkahelyre keres egy fő munkatársat. Ha még nem ingatlanoztál, ideje belekezdeni.

  Telefonon történő jelentkezésnél feltétlen
hivatkozzon az A-Z firstlady.hu Állásportálra!
Telefon:
+36 30 388 3572

Elvárt végzettség:

   Középfok

Számítógép ismeret:
Alapfok

   A hirdetés technikai adatai
A munkavégzés címe:

   1021 Budapest Hűvösvölgyi út 138

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Steinitz Hungary Kft

Kapcsolattartó:
   Hegedűs László
A hirdetés megjelenik:

    2017.11.30 -- 11:30 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS12059