Kezdőlap

Földrajzi hely/megye: Budapest

Jogviszony: Megbízási

Jelentkezési határidő:
2017.10.24 -- 17:09 -óráig

  Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni

Értékesítési manager

Több lábon álló Kft. banki és biztosítási területre olyan értékesítési vezetőt keres aki ezeken a területeken tapasztalatot szerzett.

Amit kínálunk:

3 területen lehet /ingatlanközvetítés, biztosítási és banki szolgáltatások teljes körűen/ tevékenykedni.

Meglévő ügyfélkör van, folyamatosan feldolgozásra váró címanyag biztosítva.

Telemarketinges támogatás, egyeztetett időpontok segítik az értékesítőket.

Minden oktatás ingyenes.

Igényes, belvárosi iroda teljes körűen használható reggeltől estig bérleti díj nélkül.

Belépő értékesítőink egy évig anyagi támogatásban részesülnek a kereseten felül.

Feladatok:

  •  önképzés
  •  szerződéskötés
  •  toborzás
  •  oktatás
  •  mentorálás
  •  adminisztráció

  •  szakirányú végzettség legalább a biztosítási szakmára vagy diploma
  •  minimum 3 év vezetői tapasztalat
  •  minimum 5 év értékesítési tapasztalat

  Fényképes, részletes szakmai önéletrajzot kérünk.

Elvárt végzettség:

   Felsőfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási

   A Hirdető/cég:

   Nogea Kft.

Kapcsolattartó:
   Lovasné Emilia HR vezető
A hirdetés megjelenik:

    2017.10.24 -- 17:09 - óráig A megjelenés felfüggesztve

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS11915