Kezdőlap

kattints ide

Budapest
Jelentkezés hat.i.:  20 19.11.21 -- 13:30 -óráig
A munkavégzés hely:
X. Ceglédi út 2.
Alkalmazási jogviszony:
Teljes vagy rész munkaidö
Elvárt végzettség:
Középfok

Biztosítási konzultáns

Ügyféligények, szükségletek konzultánsát keressük
pénzügyi területre, megbízható, tapasztalt céghez.
30 éves szakmai tudás áll a hátunk mögött.
Tanuld meg tőlünk azt, hogy miként tudod a lakosság életét könnyíteni!

Amit kínálunk:

Magas jövedelemmel rendelkező pozíciókkal várjuk új munkatársainkat, belépési támogatással.

Térítésmentes tanulási lehetőség van, új szakmák megszerzése rövid idő alatt, állami oklevéllel.

MABISZ Aranydíjas termék!

Állam által támogatott termékek!

Több lábon állás!

Igényes iroda, igényes kollégákkal!

Te igényes vagy magadra?
Igényed van magas jövedelemre?
Igényled a segítőkész, családias légkört egy munkahelyen?

LÉPJ ÉS JELENTKEZZ!

Feladatok:

Nincs más feladatod, mint csinálni amihez útmutatást kapsz!

Legyél kedves az ügyfeleinkhez, mert mi is kedvesek vagyunk!

Legyél naprakész a tudásoddal mert mi is folyamatosan képezzük magunkat!

Adj korrekt tanácsokat, mert nekünk a korrekt munka a védjegyünk!

Csak azt nyújtsd amire az ügyfeleinknek valóban szükségük van, mert mi is így kötünk minőségi üzleteket!

Építsd a kapcsolatokat, mert az üzleti életben mindenki a kapcsolatokból él!

Használd a meglévő ügyfélkört mert mi ezért már keményen megdolgoztunk, Neked ez nagy segítség!

Nem várunk semmi csodát. Légy tudásra éhes, legyél szorgalmas,
beszélgess udvariasan, add azt amit kérnek!

Minimum érettségi bizonyítvány.

regisztráció nélkül:

Kérdezzen
a hirdetőtől
            vagy: kattints ide
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt végzettség:

   Középfok

Számítógép ismeret:
Gyakorlott

   A hirdetés technikai adatai

   A Hirdető/cég:

   Nogea Kft.

Kapcsolattartó:
   Lovasné Emilia HR vezető
A hirdetés megjelenik:

    2019.11.21 -- 13:30 - óráig

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 2 hetes
A hirdetés típusa:
   Adminisztratív munka
Referencia szám::

   FSS14633

   A Nogea Kft. további állás munka ajánlatai

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Weblap:
nogea.eu
Facebook vagy más fiók:

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thank you for the portfolio images: www.istockphoto.com
Talán mást érdekelhet ez az állás. CSAK EGY KATTINTÁS!
Ugye megosztod? Köszönjük a segítségedet!

Mentem magamnak

hu |
15735 mp