Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 22.06.29 -- 13:41 - óráig lehet jelentkezni

Budai gyógynövényboltba munkatársat keresünk!

gyógynövénybolti eladó

Munkavégzés címe:

Amit kínálunk:

Nettó 220 000-250 000 Forint

Feladatok:

Feladatkör: vevők szakszerű kiszolgálása, pénztárgép kezelése, nyilvántartások vezetése, árurendelés, a termékek kipakolása, a bolt tisztán tartása.

Az üzlet hétköznapokon 10-18 óráig tart nyitva, ez a munkaidőt is jelenti új kollégánk számára.

Olyan jelentkezőket várunk, akik számára fontos az egészséges életmód és

elkötelezettek az alternatív gyógyászat irányában, nyitottak az új ismeretekre. A gyógynövények és a táplálék-kiegészítők ismerete, szakirányú végzettség, az MS Office (Excel) felhasználói ismerete ismerete, jó kommunikációs képesség szükséges a munkakör betöltéséhez. Gyógynövénybolti szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Előnyt jelent, ha dolgozott gyógynövényboltban, rendelkezik szakirányú képesítéssel, mint gyógyszertári asszisztens, vagy természetgyógyászati képesítések.

Munkába állás:

Leendő kollégánk egy héten belül elkezdhet velünk dolgozni.

Várjuk fényképes önéletrajzát emailben.

Elvárt végzettség:

Alapfok, Szakképesítés.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Mega-Pharmalab Kft.

    Üzleteink több mint 20 éve állnak vásárlóink rendelkezésére, családias hangulat, szakértelem és rugalmasság jellemzi boltjainkat és eladóinkat.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net