Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Home-office
Jogviszony: Megbízási

Az állásajánlat:

    20 21.10.07 -- 19:24 - óráig lehet jelentkezni

Hideghívásban tapasztalt (pár év) call centeres kollégát keresünk, fix+jutalék.

Call Center (hideghívás)

Munkavégzés címe:     Home-office

Amit kínálunk:

Fix alap megbízási díj

Az alapon kívül kiemelkedően magas jutalék,

Az alap megbízási díj+jutalék együttesével 500.000-700.000 Ft átlagkereset.

Karrier lehetőség vezető pozícióért.

Feladatok:

Ingatlanértékesítők részére eladó ingatlanok felkutatása, különböző hirdetési platformokról,

az eladó ingatlan tulajdonosával személyes időpont le egyeztetése megbízási szerződéskötés céljából ( ennél a résznél nagyon fontos a sales-es tudás, a kifogáskezelés, a meggyőzéstechnika és érvelés),

minden hívást rögzíteni kell a rendszerünkben, értékesítőkkel való kapcsolattartás,

értékesítő kollégák részére a lehető legtöbb napi időpont leegyeztetése

Csak és kizárólag olyan kolléga jelentkezését várjuk, akinek hideghívásban, vagy D2D értékesítésben van tapasztalata ( ha pár hét, vagy pár hónap tapasztalat van, az nem lesz elég)

Saját, korlátlan előfizetéses telefon, saját laptop internet elérhetőséggel,

otthonról kell végezni a munkát, ami megköveteli a magasfokú időgazdálodási készséget,

hatalmas munkatempóval rendelkezik, nem alkalmazottat keresünk, hanem megbízottat, tehát a szerződési jogviszonyunk MEGBÍZÁSI szerződés

Munkába állás:

Azonnal

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt gyakorlat:

3 év

Számítógép ismeret:

Haladó.

A munkavégzés címe:

   Home-office.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Sparta House

    Call Centeres munkatársat keresünk ingatlanközvetítéssel foglalkozó céghez..

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net