Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: 1173 Budapest, Pesti út 117
Jogviszony: Közalkalmazotti

    20 21.09.20 -- 14:31 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona
szociális adminisztrátor munkakör betöltésére pályázatot hirdet.

szociális adminisztrátor

Munkavégzés címe:     1173 Budapest, Pesti út 117

Amit kínálunk:

Cafetéria juttatás,

kedvezményes étkezés,

munka és védőruha biztosítása.

Bérezés, juttatások:

Közalkalmazotti bértábla alapján

Feladatok:

Az Intézménybe felvételt nyert beköltözők számára tájékoztatást nyújt. Előgondozási feladatokat koordinálja, új lakókat behívja és felveszi, valamint az ehhez tartozó adminisztratív feladatokat ellátja. Tájékoztatást nyújt a beköltöző lakókkal kapcsolatosan. Lakók hivatalos ügyeinek intézése. Kapcsolatot tart a gondozási egységekkel, terápiás csoporttal, szociális és eü. intézményekkel. Elhunytakkal kapcsolatos ügyeket intézi. Tájékoztatás adása személyesen és telefonon keresztül. Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.

Amit elvárunk:

Pályázati feltételek:

•         Főiskola, szociális munkás,

•         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

•         Erkölcsi bizonyítvány

•         Foglalkozás egészségügyi alkalmassági

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Részletes szakmai önéletrajz

•         Végzettséget igazoló dokumentumok másolata

•         Hozzájárulói nyilatkozat személyes adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez, valamint ahhoz, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagot megismerjék

Előnyt jelent:

Hasonló területen - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Elektronikus úton Papp Anita részére a papp.anita@pestiut.hu E-mail címen keresztül

Elvárt végzettség:

Felsőfok, Egészségügyi.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   1173 Budapest, Pesti út 117.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Közalkalmazotti.
  • Érvényesség:

    Otthonunk Budapesten az első idősotthoni ellátás céljára épült intézmény, amely 1974. november 08. napján került átadásra. Az intézmény Budapest XVII. kerületében, Rákoskeresztúron található, festői környezetben mintegy kéthektáros, virágos, fás park veszi körül. Kedvező földrajzi adottsága miatt, a városközpont közelsége ellenére is kitűnő levegőjű és csendes, nyugodt életteret biztosít Lakóink számára. A Pesti Úti Idősek Otthona és környezete úgy került alakításra, hogy az intézményben élők maradéktalanul élvezhetik a természetből áradó nyugalmat, a gondoskodásból fakadó kényelmet és személyes biztonságot, valamint a támogatott társasági életet.
    Otthonunkban dolgozóink szakszerű munkájával és gondoskodásával nagy figyelmet fordítunk arra, hogy Lakóink életkorának és egészségi állapotának megfelelő, színvonalas életkörülményeket teremtsünk és helyben megtaláljanak mindent, ami a tartalmas életvitelükhöz szükséges. Az intenzív ápolásra, illetve különleges gondoskodásra szoruló lakóinkat (demencia, Alzheimer-kór) speciális részlegekben tudjuk szakszerűen ellátni.
    Otthonunk tömegközlekedési eszközzel az Örs vezér térről könnyen és gyorsan megközelíthető intézmény, amely saját főzőkonyhájával és mosodájával, 2-3-4 ágyas szobáival 544 idős ember részére nyújt tartós bentlakásos szociális ellátást és kényelmes, békés, gondtalan életet.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net