Földrajzi hely/megye: Pest megye
Munkavégzés cím: Budapest, Pest megye
Jogviszony: Megbízási

    20 21.06.14 -- 11:56 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Magyar tulajdonú, jelentős nemzetközi kapcsolatokkal, partnerekkel rendelkező ingatlanközvetítő cég 21 éves tapasztalattal, meglévő jelentős ingatlan adatbázissal, kellemes irodákkal keres pozitív szemléletű kollégákat.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés címe:     Budapest, Pest megye

Amit kínálunk:

- meglévő jelentős, komoly ügyfélkör

- kollégáink egész Budapest területén dolgoznak (nemcsak egyes utcákban, vagy kerületekben)

- kötetlen munkaidő, változatos munka,

- családias hangulat,

- biztos háttér,

 - folyamatos értékesítések

- magas színvonalú technikai, szakmai háttér,

- ingyenes szakmai alap- és továbbképzés,

- karrier,

- magas jutalék,

- azonnali kezdés betanítás után.

Bérezés, juttatások:

Teljesítmény utáni magas jutalék megbízásos jogviszonyban.

Feladatok:

- új és használt lakóingatlanok közvetítése,

- luxusingatlanok közvetítése

- ipari-kereskedelmi ingatlanok közvetítése

- új ügyfelek, ingatlanok felkutatása,

- ingatlanok felmérése,

- megbízások felvétele, számítógépes adatbázisba rögzítése,

- ingatlanok bemutatása, értékesítése,

- tárgyalások akár önálló szervezése, adásvételi, bérleti szerződéskötés előkészítése,

- folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

- piac folyamatos nyomon követése

Amit elvárunk:

 - szorgalom, kitartás,

- pozitív szemléletmód,

- ügyfélközpontú gondolkodásmód,

- remek problémamegoldó képesség,

- felelősségteljes és hatékony munkavégzés,

- jó kommunikációs képesség,

- számítógép felhasználó szintű ismerete,

- önálló munkavégzésre alkalmasság.

- etikus magatartás

- üzleties megjelenés

Előnyt jelent:

- felsőfokú végzettség

- idegen nyelv ismerete

- OKJ-s végzettség

- értékesítői tapasztalat

Fényképes önéletrajz megküldése.

Munkába állás:

Azonnal

Fényképes önéletrajz megküldésével lehet pályázni.

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Földrajzi hely/megye:
   Pest megye
A munkavégzés címe:

   Budapest, Pest megye.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    City Cartel Buda

    Csatlakozz a City Cartel
    sikeres budai csapatához!

    Mindegy, hogy mi az eredeti szakmád (dolgozik nálunk tanár, jogász, építész, divattervező, könyvelő, pincér, biztosítós, biztonsági és egészségügyi szakember stb.), legfontosabb a tisztességes, korrekt ügyfélkiszolgálás.
    21 éve dolgozunk sikeresen az ingatlanpiacon, ennek köszönhetően számtalan régi és a régiek által ajánlott új vevőnk van. Ahhoz, hogy az igényeiket ki tudjuk elégíteni, még szükségünk van kiemelkedő, elit csapatunkban dolgozni tudó, új kollégákra. Ha az alábbi feltételeknek megfelelsz, várunk szeretettel!

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net