Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest és környéke
Jogviszony: Vállalkozási

    20 21.03.26 -- 21:39 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ez egy új világ, egy új életstílus. Minden meg fog változni, ha ezt a hivatást választod. Szabadabb és gazdagabb leszel, ha valóban komolyan veszed a feladataid és lelkiismeretesen elvégzed őket. Nálunk a céltudatos munkának eredménye van.

Olyan energikus munkatársat keresünk, aki motivált és hajlandó tenni azért, hogy előre jusson az életben.

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés címe:     Budapest és környéke

Amit kínálunk:

15 év tapasztalata és piacismerete egy vidám, összetartó csapatban. Jövő biztos, tőkeerős háttér. Mentori támogatás. Profi marketing. Ingyenes oktatás, sikerorientált, gyors betanulás. Szabad munkaidő beosztás.  Nem kell irodai munkát végezned, ill. egész nap az irodában ülnöd. Asszisztenciát mi biztosítunk, így 100%-ban az értékesítésre tudsz koncentrálni. Munkavégzés helye Budapest és környéke.

Bérezés, juttatások:

Teljesítményarányos, jutalékos jövedelem valóban kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

Feladatok:

saját ingatlan portfólió felépítése, értékesítése.

Érettségi, vállalkozói szemlélet, önálló munkavégzés, jó emberismeret, türelem, kitartás.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest és környéke.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Living Home Ingatlan

    Cégünk 2005-ben kezdte meg tevékenységét. Egy franchise hálózatából kiválva önállósítottuk magunkat 2008 márciusától és lettünk a piac egyik meghatározó hálózatoktól független ingatlanirodája. Kínálatunkban megtalálhatóak a luxus ingatlanoktól (rezidenciák, penthouse lakások) kezdve a panel lakásokon át a fejlesztésre alkalmas hegyvidéki telkekig a Budán és környékén, valamint a belvárosban fellelhető ingatlan típusok szinte mindegyike..

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net