Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: 1152 Budapest Aporháza utca 63-69
Jogviszony: Alkalmazotti

    20 21.03.03 -- 15:00 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Szerszámtervezéssel, szerszámkészítéssel, autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó
XV. kerületi munkahelyünkre keresünk munkatársat.

Szerszámtervező mérnök

Munkavégzés címe:     1152 Budapest Aporháza utca 63-69

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés,

  • autóipari projectekben való részvétel,

  • béren kívüli juttatás.

Feladatok:

  • Présszerszámok, készülékek tervezése,

  • szerszámpóbákon való részvétel szakmai támogatása.

  • Árajánlatok készítéséhez műszaki információk megadása.

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség, vagy végzős státusz.

  • Solid Works és/vagy Solid Edge programok ismerete.

  • CAD/CAM ismeretek.

  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

  • Lemezalakításban, hegesztésben, forgácsolásban szerzett tapasztalat,

  • Gépész, szerszámmérnök szakirány,

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjejökésével.

Munkába állás:

Azonnali kezdéssel

Telefonon történő jelentkezésnél
feltétlen
hivatkozzon az A-Z Állásportál

firstlady.hu oldalára! Telefon: 1-306-4462

Elvárt végzettség:

Felsőfok, Műszaki.

A munkavégzés címe:

   1152 Budapest Aporháza utca 63-69.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Titán94 Kft

    A cég 1994 évben alakult, autóalkatrész gyártással és szerszámkészítéssel foglalkozunk.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net