Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Európa
Jogviszony: Megbízási

Az állásajánlat:

    20 21.02.10 -- 13:24 - óráig lehet jelentkezni

Nagyvállalati MLM hálózat létrehozásában, fejlesztésében, menedzselésében jártas szakembereket keresek, nagy múltú, innovatív nemzetközi céghez, egy globális üzlet beindítására /jelenleg 42-ország/ és felépítésére!

Hálózati értékesítési Vezető

Munkavégzés címe:     Európa

Amit kínálunk:

  • Online és offline is 42-országból lehetséges!

  • Egyéni és csapatmunkában való együttműködés

  • Egyéni ötleteid és karrier megvalósítása

  • Vezetői ambícióid és elképzeléseid megvalósítása

  • Online -offline munka lehetősége

  • Folyamatosan növekvő, fix. jövedelem

  • Főállás mellett is, és másodállásban is elkezdhető

Bérezés, juttatások:

Teljesítményarányos,  folyamatosan növekvő és fix jövedelem.

Feladatok:

Magyarországi és nemzetközi hálózat felépítése, menedzselése, és fejlesztése!

Mentorálási feladatok

Reklámozás, online marketingben való jártasság!

Kapcsolattartás a felső vezetéssel!

Adminisztrációs feladatok

Amit elvárunk:

  • Szeretnénk, ha rendelkeznél, minimum:

  • Értékesítési vezetői, hálózatépítési tapasztalattal,

  • Jó kommunikációs készséggel, szóban és írásban!

  • Saját, és közösen együtt átbeszélt kitűzött céljaid elérése,

  • Együttműködés a céggel és menedzserekkel!

  • Önálló és közös munkavégzés!

  • Nem feltétel, de Neked is jó, ha van: nemzetközi hálózati, vezetői kapcsolatod, tapasztalatod!

Munkába állás:

Megbeszélés szerint

Jelentkezésed a megadott e-mailban várom, telefonszámod, e-mail címed megadásával, köszönöm!

+36204138346 előzetes megbeszélés telefonon lehetséges, kontakt: Juhász Adrienn, köszönöm!

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

3 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(b) idegennyelv tudás elöny

Alapfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Kezdő

A munkavégzés címe:

   Európa.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Faberlic Nemzetközi Nagyvállalat

    A Faberlic a közvetlen értékesítési piac legnagyobb oroszországi vállalata. A cég teljes választéka: bőr- és hajápoló termékek, exkluzív francia parfümök, dekoratív kozmetikumok, otthoni és egészségügyi termékek, gyermek-, női és férfi ruházat, fehérneműk, kiegészítők és cipők. Illetve az egyedi szabadalmaztatott oxigéntartalmú kozmetikumok gyártója, amelyek oxigénnel látják el a bőr mélyebb rétegeit.

    A vállalat több, mint 8000 terméket gyárt, és 32 oroszországi, illetve külföldi szabadalommal rendelkezik.
    A világ illatszer- és kozmetikai társaságai ranglistáján a Top 100-ba tartozik, 2018-ban a közvetlen értékesítéssel foglalkozó vállalatok globális rangsorában a 33. helyen állt.

    A Faberlic 2003 óta van jelen a nemzetközi piacon, jelenleg 41 országban érhető el. Közel 8 millió felhasználó napi szinten használja a Faberlic termékeket!

    Technológia
    A Faberlic tulajdonában lévő gyár több, mint 45 ezer négyzetméteres, és a legújabb technológiával van felszerelve. Az európai minőségi szabványoknak megfelelő gyártás és csomagolás a legkorszerűbb környezetkímélő berendezésekkel működik.

    Az automatizált gyártási folyamat csúcstechnológiák felhasználásával lehetővé teszi kiváló minőségű termékek előállítását.
    A Faberlic vállalat szerepel a környezetbarát és biztonságos termékek gyártóinak állami nyilvántartásában.

    A termékek biztonságát in Vitro módszerrel határozzák meg, állatokon teszteket nem végeznek..

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net