Földrajzi hely/megye: Győr-Moson-Sopron megye
Munkavégzés cím: Győr
Jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

Az állásajánlat:

    20 21.01.20 -- 17:04 - óráig lehet jelentkezni

Csapatunk bővítése céljából keresünk lelkiismeretes és
önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat
az alábbi munkakörbe:
Foglalkozás egészségügyi szakorvos
vagy

Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi vizsgát megszerezni kívánó rezidens orvos
Munkavégzés helye: Győr

Foglalkozás egészségügyi szakorvos/rezidens is

Munkavégzés címe:     Győr

Amit kínálunk:

  • lendületes, fiatalos csapat

  • jó munkahelyi környezet, hosszútávú munkalehetőség

  • stabil, biztos munkahely

  • összetartó csapat

  • szakmai fejlődési lehetőség

Bérezés, juttatások:

  • megegyezés szerint

Feladatok:

  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok, szűrővizsgálatok elvégzése

  • Munkavállalók részére tanácsadás, betegellátás

  • Üzemi balesetek, foglalkozási megbetegedések kivizsgálása, szükséges intézkedések meghatározása

  • Munkahelyek egészségügyi kockázatainak vizsgálata

  • Munkavégzés egészségre gyakorolt hatásainak elemzése

  • Közreműködés az egészséges munkakörnyezet kialakításában

  • Munkaegészségügyi, munkahigiéniai bejárások tervezése, lebonyolítása

  • Kiértékelések, összesítések, jelentések, javaslatok készítése

  • Angol vagy német nyelv legalább társalgási szintű ismerete

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Jó kommunikációs készség

  • Csapatmunkára való alkalmasság

  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Jogosítvány előny, de nem feltétel. Bizonyos céges feladatok ellátására gépjárművet biztosítunk. Vidékieknek szolgálati lakást vagy albérlet támogatást nyújtunk.

  • Általános orvosi végzettség

  • Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi képesítés (vagy annak egy éven belüli megszerzése)

  • Érvényes működési engedély

Munkába állás:

Jővő év első hónapjaiban/megbeszélés szerint

Elvárt végzettség:

Felsőfok, Egészségügyi.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

Földrajzi hely/megye:
   Győr-Moson-Sopron megye
A munkavégzés címe:

   Győr.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti vagy vállalkozói.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Hungáriamed-M Kft.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net