Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Otthonról végezhető
Jogviszony: Megbízási

    20 20.06.03 -- 14:36 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

25 éve működő vállalkozásunk újonnan indított projektjéhez szövegíró munkatársat keresünk. Meghatározott témában szövegek (marketinganyagok, tanulmányok, stb.) írása a feladat.

Szövegíró- Otthonról végezhető munka

Munkavégzés címe:     Otthonról végezhető

Amit kínálunk:

- Teljes körű szakmai támogatás

Bérezés, juttatások:

- Megbízásos szerződés alapján történő együttműködés

- Cikk, tanulmány / db alapú elszámolás

- Azonnali kifizetés

Feladatok:

Feladat:

- meghatározott témában szövegek (marketinganyagok, tanulmányok, stb.) írása

- ehhez kapcsolódó anyagok feldolgozása, információgyűjtés

- kész szövegek átdolgozása

- hasonló (szövegírás vagy újságírás vagy marketing) területen szerzett tapasztalat

- megbízhatóság

- pontos, precíz munkavégzés

- határidők betartása

- home office vállalása

- referencia munka bemutatása

A munkavégzéshez nélkülözhetetlen a magyar nyelv helyes ismerete, magas fokú fogalmazási készség és tudás, illetve marketiges szemlélet.

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Magyar nelvű szakmai önéletrajazzal várjuk a jelentkezést.

Munkába állás:

Azonnali munkakezdés.

Magyar nyelvű szakmai anyagát kérjük küldje el számunkra.

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt gyakorlat:

2 év

A munkavégzés címe:

   Otthonról végezhető .

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    MCS Tanácsadó Kft

    Cégcsoportunk értékesítők közvetítésével, az Értékesítők Iskolája üzemeltetésével, cégre- és személyre(!) szabott tréningekkel, értékesítési - és cégvezetők coachingjával, az Értékesítők Szövetsége irányításával foglalkozik, és folyamatosan új ügyfélszerzési megoldásokat vezet be a magyar piacra.

    Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk célja ügyfeleink igényeinek pontos feltárása, valamint magas szintű kielégítése. Ennek legfontosabb tényezője a kiváló munkatárs.
    Magas színvonalú, azonnali előnyöket biztosító MEGOLDÁSAINK révén képesek vagyunk sikerre vinni üzleti kapcsolataink mindegyik résztvevőjét: ügyfeleinket, munkatársainkat és cégünket.
    Ezen felelősségteljes munkakapcsolatba keresünk kiváló munkatársat a mellékeltek szerint.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net