Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest I. és V. kerület
Jogviszony: Vállalkozási

    20 20.05.25 -- 15:53 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Piacvezető céghez, két ingatlanirodánkba keresünk aktív biztosítási tanácsadókat. Tapasztalattal rendelkező, rugalmas munkaidőben dolgozó, hozzáértő tanácsadók jelentkezését várjuk. Szakmai továbbképzések, elérhető ügyfélkör biztosított.

Biztosítási tanácsadó (meglévő jutalék örökítéssel)

Munkavégzés címe:     Budapest I. és V. kerület

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban

  • fiatalos csapat

  • rugalmas munkaidő

  • képzések

  • ügyfeleink szabad elérhetőségét (akiknek nagy része vásárol ingatlant, vesz igénybe finanszírozást, biztosítást)

Bérezés, juttatások:

Teljesítménnyel arányos, sikerdíjas rendszer

mobilteefon

Feladatok:

Felvenni az ügyfeleinkkel a kapcsolatot telefonon illetve személyesen (tanácsadói ajánlások útján kb 10-15%) és a nekik szükséges terméket megtalálni és leszerződni velük. Tevékenységünk biztosító semleges és egyedi csak nálunk elérhető extrákat tartalmaz a nagy volumenünk miatt.

Amit elvárunk:

  • Szakmai tapasztalat, megfelelő OKJ-s végzettséggel

  • aktív, önálló munkavégzés

  • az időnkénti képzéseken való részvétel

  • vidám, etikus, kommunikatív szeméyliség

Előnyt jelent:

Több éves szakmai tapasztalat.

Törvényi előírásoknak megfelelő OKJ-s végzettség

Munkába állás:

azonnal

Rövid szakmai önéletrajzzal vagy/és motivációs levéllel

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(b) idegennyelv tudás elöny

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   Budapest I. és V. kerület.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Prémium Ingatlanközvetítő Kft.

    Két irodánk van az egyik a 1054 Bp Zoltán utca 11-ben
    a masik a 1012 Csalogányutca 26 -ban

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net