Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Évtizedek óta működő Bel-budai könyvelő iroda
Jogviszony: Föállás

    20 20.02.04 -- 16:16 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Keresünk évtizedek óta működő, családias hangulatú könyvelő és adótanácsadó irodánkba, számviteli asszisztensi munkakörbe kezdő mérlegképes könyvelőt teljes állásba, Budapest II. kerületi telephelyünkre, hosszú távra.
Amit ígérni tudunk, magas szakmai tapasztalat átadása, rugalmas munkavégzés, barátságos munkakörnyezet.
Jelentkezésüket fizetési igény megjelölésével együtt erre az email címre várjuk!

számviteli asszisztens

Munkavégzés címe:     Évtizedek óta működő Bel-budai könyvelő iroda

Amit kínálunk:

magas szakmai tapasztalat átadása, rugalmas munkavégzés, barátságos munkakörnyezet.

Bérezés, juttatások:

Bér megegyezsé szerint.

Feladatok:

  • számviteli asszisztencia

Amit elvárunk:

Pontos és gyors munkavégzés, megbízhatóság.

Előnyt jelent:

NOVITAX könyvelőprogramm ismerete de nem feltétel!

mérlegképes könyvelő

Munkába állás:

Azonnal

Szakmai önéletrajz, jövedelmi igény megjelölésével lehetséges

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Évtizedek óta működő Bel-budai könyvelő iroda.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    TARÁNY ÉS MOHR KKT

    Könyvelő és Adótanácsadó Iroda

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net