Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: X.
Jogviszony: Vállalkozási

Az állásajánlat:

    20 19.10.22 -- 19:35 - óráig lehet jelentkezni

Ügyfélkapcsolati szakértő

Tedd meg az első lépést, hogy kiemelt pénzügyi tanácsadó legyél!

Cégünk Ügyfélkapcsolati szakértőket keres! Csatlakozz kiemelkedő értékesítési csapatunkhoz, én pályakezdőként 25 éve ezt tettem!

Amit kínálunk:

  • Magas kereseti lehetőség, fix+jutalék, tervezhető jövedelem

  • Részese lehetsz egy fiatalos, lendületes csapatnak

  • Intenzív szakmai támogatást nyújtunk

  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrier lehetőség

  • Kötetlen együttműködés, kötetlen munkaidő

  • Ingyenes oktatások

  • Munkaeszközt biztosítunk

  • Egy éves támogatási rendszer

Feladatok:

  • Teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel kapcsolatosan

  • Kapcsolat felvétele potenciális ügyfelekkel, meglévő ügyfélkörből

  • Szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése

  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység

  • Szerződéskötés és kezelés

Amit elvárunk:

  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség

  • Eredményorientáltság

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • Ápolt, üzleties megjelenés

  • Digitalizált eszközök használata

Előnyt jelent:

Diploma, vagy érettségi mellett MNB vizsga

Minimum érettségi

Munkába állás:

Végzettségtől függő

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   X..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net