Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Bp. X. Ceglédi út 2. Bif Loft irodaház
Jogviszony: Vállalkozási

Az állásajánlat:

    20 19.08.26 -- 11:47 - óráig lehet jelentkezni

Biztosítások közvetítésére és egészségügyi szolgáltatások szervezésére, értékesítésére keresek új kollégákat.

Szolgáltatás szervező

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet

  • támogatás munkaeszközre

  • magas szintű oktatások

  • 12 havi belépési támogatás

  • mentori segítség

  • karrier lehetőség

  • meglévő ügyfélkör

  • telemarketinges segítség

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkör megtartása és bővítése

  • igényfelmérés

  • árajánlatok készítése

  • adminisztráció

  • oktatásokon való aktív részvétel

  • csapatmunka

  • szerződéskötés és kezelés

Amit elvárunk:

  • precíz munkavégzés

  • vállakozó szemlélet

  • tárgyalóképes kommunikáció

  • üzleties megjelenés

  • empátia

  • nyitottság

  • fiatalos lendület

Előnyt jelent:

  • diploma

  • saját autó

  • egészségügyi tanulmányok

  • biztosítási szakképesítés

  • számlaképesség

Érettségi

Egyéb közlendő:

Amennyiben van kedved egy új generációs szolgáltatás szervezői csapat tagja lenni, szeretettel várom a jelentkezésed.

Danó Roland
junior manager

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Bp. X. Ceglédi út 2. Bif Loft irodaház.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net