Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

    20 19.08.13 -- 16:26 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

A pénzügyi piac számos lehetőséget kínál a pályakezdők és pályamódosítók számára, amellyel könnyedén megtalálhatják azt a rugalmasságot, amivel megteremthetik a munka és a szabadidő közötti egyensúlyt.

Ha van benned egy kis vállalkozó szellem, mi mindent megadunk hozzá, hogy megszerezd a szükséges tudást! Cégünk karrierprogramja lendületet ad ahhoz, hogy elindulj és karriert építs a pénzügyi piacon.

Ha érzed magadban a lendületet egy változatos, pörgős szakmához, akkor jelentkezz budapesti csapatunkba!

Területi képviselő

Amit kínálunk:

  • Multi környezet, stabil háttér

  • Képzés, átképzés

  • Intenzív mentori támogatás

  • Neked való pálya

  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrierlehetőség

  • Önálló és felelősségteljes munka

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem

  • Inspiratív irodai környezet

Feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Ajánlatok kidolgozása, azok nyomon követése

  • Szerződések megkötése

  • Meghatározott célok és irányvonalak következetes képviselete, betartása és betartatása

Amit elvárunk:

  • Erős kommunikációs készség

  • Határozott, megnyerő fellépés

  • Igény a fejlődésre, nyitottság az újra

  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel!

Elvárt végzettség:

Középfok.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Teljes vagy rész munkaidö.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net