Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest IX.
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

    20 19.07.04 -- 17:04 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Új irodák és új területek megnyitása miatt lehetőségünk van több pozícióban új kollégákat foglalkoztatni önálló pénzügyi, egészségügyi és ingatlan szolgáltató cégünknél. Érdemes személyesen tájékozódnia, mert az interjú tartalma alapján beszélhetünk meg konkrét pozíciót.

Létszámbővítés egy sikeres cégnél

Amit kínálunk:

  • Igényes irodák,

  • teljes infrastruktúra,

  • a munkához minden pozícióban minden biztosítva van!

  • Átképzések ingyenesek,

  • magas kereseti lehetőség van,

  • belépési támogatás pozícióktól függően járnak!

Bérezés, juttatások:

  • Alap + jutalék + bónuszok!

Feladatok:

Mivel minden pozícióban más-más feladatok vannak,

az általános feladatokat ismertetem:

  • önképzés

  • kapcsolat építés és ápolás

  • piackutatás, közvéleménykutatás

  • igényfelmérés

  • tárgyalás szervezés

  • megoldási javaslatok kidolgozása

  • szerződés kezelés

Amit elvárunk:

Kizárólag jó kommunikációval rendelkező,

szép kiejtésű munkatársakat keresünk.

Az ápoltság és az üzleti megjelenés elvárt.

Fontos, hogy gyakorlott legyen a számítástechnikai eszközök kezelésében!

Határozott fellépés, szorgalom, kedvesség, betanulás után önálló munkavégzés szükséges.

Előnyt jelent:

Diploma!

Illetve kereskedelemben, vendéglátásban, egészségügyben, oktatásban

és értékesítésben szerzett tapasztalatok.

Minimum érettségi!

Munkába állás:

folyamatos

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

2 év

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest IX..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Teljes vagy rész munkaidö.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net