Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest X.
Jogviszony: Megbízási

    20 19.07.04 -- 16:54 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Diplomás munkavállalónak, értékesítési területen szerzett tapasztalattal, kiemelt feltételekkel kínálunk munkalehetőséget pénzügyi, szolgáltató cégünknél.

Kiemelt szakértő, kiemelt feltétel, gyors előmenetel

Amit kínálunk:

  1. Teljes ügyfélkör elérés

  2. Frekventált helyen, igényes iroda

  3. Kiemelt lehetőségek

  4. Több lábon állás

  5. Gyors karrier lehetőség

  6. Hosszú távú munkalehetőség

  7. Ingyenes alap,- és vezetői képzések

  8. Operátori támogatás

  9. Folyamatos mentori segítség

Bérezés, juttatások:

  1. Tanfolyam elvégzése után oktatási támogatás

  2. Havi adóteher átvállalás

  3. Magas jövedelem

  4. Folyamatos bónuszok

  5. Ingyenes szolgáltatások

Feladatok:

  1. Továbbképzéseken, oktatásokon aktív részvétel

  2. Szervezési feladatokban szorgalom

  3. Kapcsolattartás ügyfélkörrel

  4. Szolgáltatások reklámozása

  5. Piackutatás

  6. Családok igényeinek felmérése

  7. Árajánlatok, szerződések elkészítése

  8. Utánkövetés, szerződés kezelés

  9. Vezetői feladatok elsajátítása

Amit elvárunk:

  1. Diploma

  2. Ambíció

  3. Kitartás

  4. Határozottság

  5. Kiváló kommunikáció

  6. Empátia

  7. Üzleti öltözet

  8. Segítőkészség

Kézben lévő diploma!

Elvárt végzettség:

Felsőfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest X..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net