A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: 1152 Budapest (XV) Aporháza utca 63-69
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 19.07.04 -- 15:14 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Karbantartó lakatos.
Autóipari alkatrészek gyártásával, szerszámkészítéssel foglalkozó budapesti cégünkhöz keresünk karbantartó lakatos kollégát délelőttös műszakba.

Amit kínálunk:

Stabil anyagi háttérrel rendelkező magyar cég

kiszámítható időbeosztás

szakmai továbbfejlődési lehetőség

Feladatok:

Előírt, ütemezett feladatok elvégzése, felmerülő hiba esetén a hiba okának feltárása.

Gépek berendezések működésének biztosítása, javítása, karbantartása:

-présgépek

-ponthegesztő gépet

-kompresszor

-hagyományos maró, köszörű

-fúrógépek

Szakiányú végzettség (lakatos.géplakatos,gépész technikus,általános gépész.

Legalább 2 év szakmai tapasztalat.

Előny:pneumatikus, hidraulikus présgépek javításában szerzett tapasztalat.

Ponthegesztő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat.

Egyéb közlendő:

Napi munkaidő hétfőtől-péntekig 8 óra.

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével: munkaugy@titan94.hu e-mail címre

Telefonon történő jelentkezésnél
feltétlen
hivatkozzon az A-Z Állásportál

firstlady.hu oldalára! Telefon: 1-306-4462
Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt gyakorlat:

2 év

A munkavégzés címe:

   1152 Budapest (XV) Aporháza utca 63-69.

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás.

   A Hirdető/cég:

   Titán94 Kft

Érvényesség:

Cégbemutatás:

Titán94 Kft

A cég 1994 évben alakult, autóalkatrész gyártással és szerszámkészítéssel foglalkozunk.