Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest - Óbuda1037, Csillaghegyi út 19-21.
Jogviszony: Rész munkaidö

    20 19.06.20 -- 10:14 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Adminisztrációs feladatok 4-órás
részmunkaidős munkában történő elvégzésére keres
kismama/nyugdíjas munkatársat
a cégvezető mellé Budapest III. kerületi mérnökiroda.

Részmunkaidős adminisztrátor (kismama/nyugdíjas)

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő

  • fiatal csapat

  • jó munkakörülmények (irodaházon belül büfé, recepció szolgálat, felszerelt iroda)

  • csapatépítő események

Feladatok:

  • a mérnökiroda adminisztrációs munkáinak elvégzése

  • nyilvántartási rendszer fejlesztése, nyilvántartások vezetése

  • könyvelési anyagok összekészítése könyvelő számára, egyeztetések a könyveléssel

  • az iroda nem szakmai kapcsolattartásainak intézése

Amit elvárunk:

  • MS Office ismerete és készség szintű használata

  • megbízható, diszkrécióval végzett önálló és kreatív munka

  • műszaki rajzolási, CAD ismeretek, készség szintű használat

  • német és /vagy angol nyelvtudás

  • több éves gyakorlat

  • saját gépkocsi használat

A jelentkezésben kérünk szakmai önéletrajzot küldeni elérhetőségi adatokkal, lakcím (legalább település, kerület, utca) megadásával és a fizetési igényt is megjelölni!

Munkába állás:

2019. június 17.

A jelentkezésben kérünk szakmai önéletrajzot küldeni elérhetőségi adatokkal, lakcím (legalább település, kerület, utca) megadásával és a fizetési igényt is megjelölni.

Elvárt végzettség:

Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Kezdő

A munkavégzés címe:

   Budapest - Óbuda1037, Csillaghegyi út 19-21..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Rész munkaidö.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    GE Kft

    26 éve működő. hőenergetikai gépészeti tervezéssel foglalkozó budapesti mérnökiroda..

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net