Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest X.
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 19.03.28 -- 15:39 - óráig lehet jelentkezni

Nyugdíjas diplomás tanácsadót keresünk
Kötetlen együttműködésre keresünk pénzügyi területen jártas nyugdíjas munkavállalót napi pár órás tevékenységre.

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő

  • igényes irodák

  • ügyfélkör

  • magas kereset

  • kötetlen együttműködés

  • mentori segítség

  • bónuszok

  • telemarketinges segítég

  • belépési támogatás

Feladatok:

  • szervezési feladatok

  • piackutatás

  • kapcsolattartás

  • információ áramoltatás

  • termék reklámozás

  • tanácsadás

Amit elvárunk:

  • ápolt megjelenés

  • jó kommunikáció

  • határozott fellépés

  • önképzés

  • empátia

  • szervező képesség

  • kedvesség

  • pontosság

Egyéb közlendő:

Akarjon segíteni embertársain!

Elvárt végzettség:

Felsőfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest X..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Teljes vagy rész munkaidö.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!