Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Vállalkozási

    20 19.02.25 -- 15:02 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ügyfeleink igényeinek megfelelően folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat.
Meglévő szerződéseink megvédésére keresünk
2 fő állományvédelmi szakreferenst.

Állományvédelmi szakreferens

Amit kínálunk:

  • személyes fejlődést támogató, barátságos munkakörnyezet

  • erős szakmai háttérrel rendelkező csapat

  • hosszú távú munkalehetőség

  • stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalat

Feladatok:

  • ügyfélkapcsolat építése

  • díjkalkulációk készítése

  • meglévő szerződések gondozása

  • új szerződések megkötése

Amit elvárunk:

  • diploma vagy MNB vizsga

  • min. 5 év biztosítási tapasztalat

  • rugalmasság

  • proaktivitás

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó kapcsolatteremtés

  • önálló munkavégzés

  • precíz, felelősségteljes személyiség

Elvárt végzettség:

Felsőfok.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és a Budapest Bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel, egészségügyi szolgáltatások közvetítésével, valamit beléptünk az értékpapír piacra is. Igényektől függően több lábon lehet állni, több területen lehet dolgozni, így sokkal magasabb jövedelemre lehet szert tenni.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net