kattints ide

vagy
Érdeklődöm a hirdetőtől

Földrajzi hely/megye: Baranya megye
Munkavégzés cím: Harkány
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 19.01.03 -- 10:04 - óráig lehet jelentkezni

Portás.
Építőipari cég hátrányos helyzetű munkatársat keres könnyű fizikai munkára.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem.

Feladatok:

Építési területre be- és kihajtó járművek és személyek ellenőrzése. Beérkező anyagok regisztrációja.

Amit elvárunk:

Pontosság, precizitás, rugalmas munkavégzés vállalása.

Egyéb közlendő:

Előírás a hátrányos helyzet: azaz 50 éven felüli vagy nem regisztrált munkanélküli 6 hónapja, vagy nincs középfokú sem szakképesítése.

önéletrajz megküldésével az info@vivapalazzo.hu e-mail címre.
Elvárt végzettség:

Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal.

Földrajzi hely/megye:
   Baranya megye
A munkavégzés címe:

   Harkány.

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti.

   A Hirdető/cég:

   VivaPalazzo Zrt

Érvényesség:

Fő tevékenységünk az építőipari kivitelezés.
Több mint 200 főt felvonultató alvállalkozói rendszerrel mindennemű kivitelezési feladatot kiemelt minőségben tudunk biztosítani partnereink számára. Tevékenységünk a magasépítés minden területére kiterjed.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!