A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.10.17 -- 08:24 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Napelem telepítésére keresünk szerelőt

Napelemek telepítésével foglalkozó vállalat vagyunk.Folyamatosan fejlődő cégünkbe keressük megbízható, józan életű, szorgalmas új kollégánkat. Fontos,hogy bírd a magasságot. Villanyszerelői végzettség, alpinista végzettség illetve napelem szerelésében szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • jó, fiatalos csapat

  • kiemelt bérezés

  • továbbképzési támogatások

  • emberi megbecsülés.

Feladatok:

  • napelem rendszerek telepítése Magyarország teljes területén

    (reggel megyünk, este jövünk)

  • anyagbeszerzés

  • kisteherautó vezetés (B kategóriás jogosítvány alap elvárás)

Amit elvárunk:

  • B kategóriás jogosítvány

  • szorgalom

  • józan életvitel

  • megbízhatóság.

- fényképes önéletrajzot kérünk.
Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

2 év

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti vagy vállalkozói.

   A Hirdető/cég:

   MepeSolar

Érvényesség:

Cégbemutatás:

MepeSolar

Vállalkozásunk napelemes rendszerek telepítésével foglalkozik.
Teljes körű ügyintézés /árajánlattól a telepítésig/.
Kiváló minőségű napelem panelek választéka!!!
Számunkra a legfontosabb,hogy elégedettek legyenek a vevőink. Ha minket választ kedves kiszolgálás mellett, kiváló szaktudású szakemberek munkáját kapja cserébe. Áraink piacvezetők!

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!