Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 18.09.24 -- 07:07 - óráig lehet jelentkezni

Páciens koordinátor

Páciens koordinátort keresünk magánklinikánkra. Ha úgy érzed szívesen dolgoznál egy fiatalos csapatban, exkluzív környezetben, szereted a pörgős, sokrétű munkát és dolgoztál már hasonló területen, küldd el nekünk önéletrajzodat.

Amit kínálunk:

☑️ versenyképes jövedelem

☑️ fiatalos, lendületes csapat

☑️ elegáns, igényes munkakörnyezet

Feladatok:

☑️ napi kapcsolattartás a páciensekkel személyesen és telefonon egyaránt

bejövő hívások fogadása, email kommunikáció

☑️ orvosi rendelések, műtétek precíz megszervezése, időpontok/kezelések beosztása

☑️ adminisztrációs feladatok

☑️ számlázás

☑️ bevételi pénztár kezelése

Amit elvárunk:

☑️ megbízható, kedves és empatikus személyiség

☑️ pácinesközpontú gondolkodásmód, precíz munkavégzés és igényes megjelenés jellemez

☑️ minimum társalgási szinten kommunikálsz angol nyelven

☑️ legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)

☑️ magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak ☑️

Előnyt jelent:

☑️ magánegészségügyben, fogászati területen szerzett

recepciós vagy asszisztensi tapasztalat

☑️ marketing szemlélet

Ha úgy érzed, hogy ez az, amire vágysz, akkor küld el a jelentkezésed
a jelentkezem gomb használatával,
bemutatkozásoddal és fényképes önéletrajzod csatolásával.

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Hair-Aesthetic Clinic Kft.

    Hajplasztikai és hajesztétikai csapatunk a hajhullásra, hajkezelésre specializálódott szakemberekből – számtalan szakképzés és műtét során összeszokott orvosokból és asszisztensekből áll.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!