A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: EU v. külföld
Munkavégzés cím: Bicske • Debrecen • Esztergom • Eger • Gödöllő • Győr • Hatvan • Iklad • Jászfényszaru • Kecskemét • Kisbér • Maklár • Mór • Nyíregyháza • Oroszlány
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.10.04 -- 15:46 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Minőségellenőr munkalehetőség - Országos

Cégünk - a 4N Consulting Kft. - multinacionális cégeknél
gyártástámogatási, MINŐSÉGELLENŐRI munkálatokat lát el országszerte.
FOLYAMATOSAN keressük sikerorientált munkatársainkat
az ország több területére
MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe.

• Bicske • Debrecen • Esztergom • Eger • Gödöllő • Győr • Hatvan • Iklad • Jászfényszaru • Kecskemét • Kisbér • Maklár • Mór • Nyíregyháza • Oroszlány • Székesfehérvár • Szolnok • Tatabánya • Vác • Veszprém

Amit kínálunk:

Ha megtisztelsz bennünket jelentkezéseddel és lehetőséged lesz munkavégzéseddel hozzájárulni cégünk további szakmai sikereihez, az alábbiakra számíthatsz:

• Azonnali kezdés

• Határozatlan idejű MUNKASZERZŐDÉS (3 hónapos próbaidővel)

• BEJELENTETT munkaviszony

• Folyamatos munkarend (műszakpótlékok)

• Hosszú távú, stabil munkalehetőség

• BÓNUSZ rendszer

• Munkába járás támogatás (bérlet vagy benzin)

Feladatok:

Főbb feladataid az alábbiak lesznek.

• Autóipari alkatrészek vizuális ellenőrzése, átvizsgálása, mérése, tesztelése,

Ideális leendő munkatársunknak érezheted magad, ha az alábbi kompetenciákkal rendelkezel:

• Rugalmas vagy és rendelkezel megfelelő munkaalázattal

• Alkalmanként hajlandó vagy utazásra a területek között

• A monotonitás nem probléma számodra

• Precízen, pontosan végzed a munkádat

• Folyamatos (8 vagy 12 órás) műszakrend vállalása nem probléma számodra

Egyéb közlendő:

Magasra teszed a mércét a többi jelentkezővel szemben, amennyiben
• Minimum szakmunkás végzettséggel és minőségügyben szerzett tapasztalattal is rendelkezel

Ha bármely fent megnevezett településen szívesen lennél csapatunk sikeres tagja,
kérjük küldd el jelentkezésed.

Amennyiben jelentkezésed alapján kialakul a kölcsönös szimpátia,
hamarosan számíthatsz egy telefonhívásra, mely alkalommal egyeztetjük a tesztírás időpontját.
Elvárt végzettség:

Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal.

Földrajzi hely/megye:
   EU v. külföld

   Bicske • Debrecen • Esztergom • Eger • Gödöllő • Győr • Hatvan • Iklad • Jászfényszaru • Kecskemét • Kisbér • Maklár • Mór • Nyíregyháza • Oroszlány .

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti.

   A Hirdető/cég:

   4N Consulting Kft.

Érvényesség:

Cégünk - a 4N Consulting Kft. - multinacionális cégeknél gyártástámogatási,
MINŐSÉGELLENŐRI munkálatokat lát el országszerte.
FOLYAMATOSAN keressük sikerorientált munkatársainkat az ország több területére MINŐSÉGELLENŐR munkakörbe.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!