A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.09.19 -- 15:32 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Kereskedelmi szerviz asszisztens.
Nagykonyhai gépek gyártásával,
forgalmazásával és telepítésével foglalkozó cég keres,
kereskedelmi szerviz asszisztenst!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony

  • Családias munkakörnyezet

  • Fiatalos csapat

  • Változatos feladatok

  • Stabil, szakmai fejlődési lehetőség

    és hosszú távú karrier lehetőség

Feladatok:

  • Megrendelt termékek beszerzése, leszállítása

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Nagykonyhai gépek és berendezések szerviz ellátása, karbantartása

  • Szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

  • Alkatrész szükséglet felmérése, jelentése és megrendelése

  • A szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás

Amit elvárunk:

  • Gyors és precíz munkavégzés

  • B,C kategóriás jogosítvány

  • Műszaki beállítottság és rátermettség

  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség

  • Önálló munkavégzés

  • Felhasználó szintű PC ismeret ( Word, Excel, Internet)

  • Elektronikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

  • Jó fizikum, állóképesség

Munkába állás:

Azonnal!

Egyéb közlendő:

Fényképpel ellátott önéletrajzát
a fizetési igény megjelölésével küldje meg!

Telefonon történő jelentkezésnél feltétlen
hivatkozzon az
A-Z Állásportál firstlady.hu oldalára!

Telefon:+36/30-9-640-320
Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

2 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Alapfok.

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti.

   A Hirdető/cég:

   Kogast Kft

Érvényesség:

Cégbemutatás:

Kogast Kft

Nagykonyhai gépek gyártása és forgalmazása
Tevékenységünk

Társaságunk a hazai gasztronómiai piac meghatározó szereplője. Nagykonyhai gépeket és berendezéseket forgalmazunk több mint 55 éves gyártói tapasztalattal és 21 évet meghaladó Magyarországi jelenléttel.

Komplett szolgáltatást nyújtunk az éttermi-, ipari-, közétkeztetési- és intézményi konyhák teljes körű kialakításában, telepítésében, karbantartásában és kellékeinek utánpótlásában.

Értékesítési tevékenységünk a hazai piac mellett kiterjed számos szomszédos országra, elsősorban Romániára, Szlovéniára, Szlovákiára és Szerbiára is.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!