Földrajzi hely/megye: Belföld
Munkavégzés cím: Bárhol
Jogviszony: Megbízási

    20 18.07.25 -- 16:27 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Telemarketinges
Telefonos hideg hívókat keresünk. Tulajdonosi hirdetéseket kell felhívni és az ingatlan szakértő kollégáknak kell időpontot egyeztetni egy személyes kötetlen találkozásra, hogy tisztázásra kerüljön milyen hozzáadott értéket tudunk nyújtani a tulajdonosoknak.

Amit kínálunk:

Kötetlen otthon végezhető munka

Bérezés, juttatások:

Jutalékos rendszer, sikerdíjjal.

Megbeszélés kérdése a telefonkártya

Feladatok:

ingatlan hirdetések alapján fel kell hívni a tulajdonosokat és időpontot egyeztetni a tanácsadóinknak.

Amit elvárunk:

Szakmai tapasztalat hideghívásban

Munkába állás:

azonnal

Elvárt végzettség:

Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Földrajzi hely/megye:
   Belföld
A munkavégzés címe:

   Bárhol.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Prémium Ingatlanközvetítő Kft.

    Két irodánk van az egyik a 1054 Bp Zoltán utca 11-ben
    a masik a 1012 Csalogányutca 26 -ban

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!