A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: XIV kerület
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.07.23 -- 15:31 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Kvalifikációs csoportja munkatársat keres

Metrológus technikus- kalibráló
munkakörbe

Amit kínálunk:

  • cafeteria,

  • kötetlen munkaidő,

  • dinamikus fiatalos csapat,

  • kellemes munkakörnyezet, f

  • ix, hosszú távú munkaviszony,

  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Feladatok:

  • vezeti és ellenőrzi a műszernyilvántartásokat, intézkedést kezdeményez azok kalibrálására, karbantartására;

  • egyezteti és elvégzi a csoport vizsgálatait, kalibrálásait külső és saját munkaterületeken;

  • elkészíti a vizsgálatokhoz, kalibrálásokhoz kapcsolódó terveket, jelentéseket, bizonyítványokat;

  • nyomon követi és szigorúan alkalmazza a műveleti előírások szabályait;

  • az egyes munkaterületek megközelítése valamint a műszerek szállítása, ki-bepakolása könnyű fizikai munkavégzéssel jár.

  • műszaki szemlélet / képzettség középfokú szinten;

  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési rutin Budapesten és vidéken;

  • számítógépes ismeret; (Ms Word, Ms Excel)

  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • metrológiai előképzettség;

  • kvalifikálás, kalibrálás területén szerzett tapasztalat;

  • angol nyelvtudás.

Munkába állás:

azonnal betölthető

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel
Elvárt végzettség:

Középfok.

A munkavégzés címe:

   XIV kerület.

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás.

   A Hirdető/cég:

   GYEL Kft.

Érvényesség:

Cégbemutatás:

GYEL Kft.

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a gyógyszeripari minőségellenőrzés és orvos-biológiai kutatás-fejlesztés területén, partnereinek széleskörű szolgáltatást kínál a humán és állatgyógyászati termékek, étrendkiegészítők, orvosi segédeszközök, implantátumok, ipari vegyi anyagok, kozmetikumok minőségének és biztonságosságának ellenőrzésében. A Laboratórium kutatás-fejlesztési szerződések keretében megbízható partnere a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari és orvosi eszköz gyártó vállalatoknak, biztonságos termékeik fejlesztésében.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!