Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Zugló
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 18.07.23 -- 14:01 - óráig lehet jelentkezni

Titkárnői munkatárs

Zuglói irodánkba keresünk adminisztrációs feladatok elvégzésére, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra egy munkatársat!

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet

  • Stabil vállalati háttér

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Teljes munkaidős állás

Feladatok:

titkárnői feladatok

  • irodai háttér működésének biztosítása

    (iratok rendszerezése, levelezések lebonyolítása,    nyilvántartások vezetése)

  • elszámolások, számlák elkészítése, nyilvántartása

  • beérkező és kimenő számlák iktatása, rögzítése és továbbítása a könyvelésnek

  • árajánlatok készítése, nyomon követése,

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel

  • postai ügyintézés

  • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése

  • az irodai működéshez kapcsolódó feladatok

  • irodai beszerzések intézése

  • levelezés, fax, szerződés és egyéb dokumentáció kezelés és iktatás

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség

  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Lojalitás, megbízhatóság

  • Jó kommunikációs képesség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny lehet, de nem elvárás

  • Felhasználói szintű számítógép (MS Office) ismeretek

Előnyt jelent:

  • Zugló környéki lakos,

  • Kora: 45 év körül,

  • Jogosítvány előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret előnyt jelent,de nem feltétel

  • Fényképes önéletrajzot várunk elérhetőségünkre.

Munkába állás:

Azonnal!

Írásban várjuk jelentkezésüket, fényképes önéletrajzzal együtt.

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   Zugló.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Kogast Kft

    Nagykonyhai gépek gyártása és forgalmazása
    Tevékenységünk

    Társaságunk a hazai gasztronómiai piac meghatározó szereplője. Nagykonyhai gépeket és berendezéseket forgalmazunk több mint 55 éves gyártói tapasztalattal és 21 évet meghaladó Magyarországi jelenléttel.

    Komplett szolgáltatást nyújtunk az éttermi-, ipari-, közétkeztetési- és intézményi konyhák teljes körű kialakításában, telepítésében, karbantartásában és kellékeinek utánpótlásában.

    Értékesítési tevékenységünk a hazai piac mellett kiterjed számos szomszédos országra, elsősorban Romániára, Szlovéniára, Szlovákiára és Szerbiára is.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!