Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 18.06.22 -- 11:21 - óráig lehet jelentkezni

Analitikai csoportjába felsőfokú végzettségű munkatársat keres.

Analitikus

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő,

  • cafeteria,

  • dinamikus fiatalos csapat,

  • fejlődési lehetőség,

  • kellemes munkakörnyezet,

  • fix. hosszú távú munkaviszony,

  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyagok és készítmények műszeres analitikai mérésének rutinszerű elvégzése az érvényben lévő gyógyszerkönyvek és analitikai előíratok szerint;

  • gyógyszerkönyvek követése;

  • szabályozási dokumentumok készítése.

  • vegyész, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gyógyszerész vagy műszeres analitikus végzettség;

  • műszeres analitikai vagy kromatográfiás tapasztalat;

  • középfokú angol nyelvismeret;

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

  • nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év gyógyszeripari tapasztalat;

  • kromatográfiás gyakorlat

Munkába állás:

azonnal betölthető

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel, motivációs levéllel

Elvárt végzettség:

Felsőfok.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    GYEL Kft.

    A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a gyógyszeripari minőségellenőrzés és orvos-biológiai kutatás-fejlesztés területén, partnereinek széleskörű szolgáltatást kínál a humán és állatgyógyászati termékek, étrendkiegészítők, orvosi segédeszközök, implantátumok, ipari vegyi anyagok, kozmetikumok minőségének és biztonságosságának ellenőrzésében. A Laboratórium kutatás-fejlesztési szerződések keretében megbízható partnere a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari és orvosi eszköz gyártó vállalatoknak, biztonságos termékeik fejlesztésében.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!