Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: XIV kerület
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 18.06.22 -- 11:10 - óráig lehet jelentkezni

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratórium Toxikológiai osztályára keresünk
középfokú vegyész-, vagy élelmiszer technikusi végzettséggel,
legalább 2 éves laboratóriumi gyakorlattal rendelkező munkatársat.
Bakteriális endotoxin vizsgálat/sejttenyésztési gyakorlat előnyt jelent.

Laboratóriumi asszisztens

Amit kínálunk:

  • cafeteria,

  • rugalmas munkaidő,

  • fejlődési lehetőség,

  • kellemes munkakörnyezet,

  • fix. hosszú távú munkaviszony,

  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Feladatok:

  • Laboratóriumi vizsgálatok kivitelezése, dokumentálása.

Amit elvárunk:

  • Steril, pontos, precíz munkavégzés.

  • Magas koncentrációs képesség

fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel

Elvárt végzettség:

Középfok.

Elvárt gyakorlat:

2 év

A munkavégzés címe:

   XIV kerület .

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    GYEL Kft.

    A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a gyógyszeripari minőségellenőrzés és orvos-biológiai kutatás-fejlesztés területén, partnereinek széleskörű szolgáltatást kínál a humán és állatgyógyászati termékek, étrendkiegészítők, orvosi segédeszközök, implantátumok, ipari vegyi anyagok, kozmetikumok minőségének és biztonságosságának ellenőrzésében. A Laboratórium kutatás-fejlesztési szerződések keretében megbízható partnere a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari és orvosi eszköz gyártó vállalatoknak, biztonságos termékeik fejlesztésében.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!