Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest, XVIII. kerület
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 18.06.20 -- 16:59 - óráig lehet jelentkezni

Autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó cégcsoport

ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRSÁT

keresi

határozatlan idejű, teljes munkaidős
munkaviszony keretében.

UNALMAS A MUNKAHELYED? HIÁNYZIK A SZAKTUDÁSOD MEGBECSÜLÉSE? KEVESLED A JELENLEGI FIZETÉSED? VÁLTANÁL? AKKOR NÁLUNK A HELYED!
Most lehetőség nyílik arra, hogy az egyik legismertebb autóalkatrész szaküzlet meghatározó csapattagjává válj! Ha érdekel az ajánlat, olvasd el figyelmesen az alábbiakat, és juttasd el jelentkezésedet a kapcsolattartói elérhetőségre.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Teljesítmény függvényében emelkedő, az ágazati átlag feletti jövedelem

  • Béren kívüli természetbeni juttatások

  • Szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok:

• adminisztratív feladatok ellátása

• ügyfelek telefonos és e-mailes megkeresésének fogadása

• hirdetési felületek kezelése, folyamatos menedzselése

• termékfeltöltés internetes értékesítő felületre

• kommunikációs- és marketing tevékenységek ellátása

• felhasználói szintű számítástechnikai, webhasználati ismeretek

• érettségi

• rugalmasság és munkához való korrekt hozzáállás

• pontosság és önálló munkavégzés képessége

• kreatív gondolkodásmód

• ügyfélközpontú hozzáállás

• megbízhatóság

• precíz munkavégzés

• önálló és csapatban való munkavégzés képessége

• kulturált, vevőközpontú kommunikáció

Előnyt jelent:

• hasonló területen szerzett tapasztalat

• autóalkatrész ismeret

• B kategóriás jogosítvány

• német/angol nyelvtudás

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)

  • érettségi

Munkába állás:

Munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Az alábbi jelentkezési lapon csatolt
fényképes szakmai önéletrajzzal.
folyamatos, a hirdetés megjelenésének idejéig.

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest, XVIII. kerület.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Alkalmazotti.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    VW - Audi Bontó

    Cégünkről

    Üzletünk személyautó és kisteherautó alkatrész-értékesítéssel foglalkozik.
    Raktárbázisunk 700 m2 alapterületű, amelyen a 65 különböző VW és a 43 különböző AUDI típushoz, mintegy 150 ezer darabos állandó készletet tartunk.
    Ezekhez a típusokhoz a teljes alkatrész paletta beszerezhető nálunk. Elköteleztük magunkat a minél több, és a termékek tekintetében minél szélesebb körű bontott alkatrész raktáron tartása mellett, amely meggyőződésünk szerint sikereink záloga.
    A bontott alkatrészeket minden esetben bevizsgáljuk.
    Egyedi bontott alkatrészrendelés.
    Az eredeti, gyári alkatrészeket mind a magyar, mind a német nagykereskedelmi raktárról be tudjuk szerezni, természetesen onnan, ahol az ár kedvezőbb vagy gyorsabb a szállítási határidő.
    Az után-gyártott alkatrészek kiválasztásánál legfontosabb szempont az alkatrészek minősége, különös figyelemmel a lényeges elemekre, fék berendezés, vezérmű készletek. Ezen alkatrészeket leszállítjuk lehetőség szerint még a rendelés napján.
    Korszerű számítógépes nyilvántartó rendszerünknek köszönhetően mindig pontos, naprakész információval tudunk szolgálni.
    Eddig is és a jövőben is arra törekszünk, hogy vásárlóink igényeit maradéktalanul, gyorsan, kifogástalan minőségben és piacképes árral tudjuk kielégíteni.
    Cégünknél mind a postai utánvétel, mind a futárszolgálat rendelkezésre áll, hogy a lehető leggyorsabban és legkényelmesebb úton jusson el ügyfeleinkhez a kívánt termék.
    Ügyfeleink szinte kivétel nélkül rendszeres vásárlóink lesznek, ami elégedettségüket tükrözi, s amit mi forgalomtól függően kedvezményekkel hálálunk meg, amivel jelentős összeget takaríthatnak meg.
    Szervizeknek, viszonteladóknak, flottáknak, törzsvásárlóinknak nagyobb kedvezményeket tudunk biztosítani, amelyekről elérhetőségeinken érdemes érdeklődni
    Eddig is arra törekedtünk, és a jövőben is az a célunk, hogy vásárlóink igényeit maradéktalanul, gyorsan, kifogástalan minőségben és piacképes árral tudjuk kielégíteni.
    Valamennyi munkatársunk arra törekszik, hogy minőségi, gyors kiszolgálással kivívja és megtartsa ügyfeleink elégedettségét.
    Árajánlatainkat kérje akár telefonon, akár e-mailben; amennyiben azok elnyerik tetszését, keressen bennünket, és legyen Ön is ügyfelünk, partnerünk!

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!