Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest, Bláthy Ottó utca 22.
Jogviszony: Föállás

    20 18.06.20 -- 11:11 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Éjszakás szállodai recepciós állás
Háromcsillagos budapesti szálloda éjszakás recepciós munkakörbe akár azonnali kezdéssel,
önmagára és munkájára igényes, lelkes, megbízható, tapasztalt munkatársat keres!

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el a jelentkezéséhez csatolva magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,

  • Extra jutalékok,

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Családias, vidám hangulat.

Feladatok:

Szállodai recepciós feladatok:

  • vendég megérkeztetése/elutaztatása,

  • vendégek informálása, segítése,

  • számlázás, fizettetés,

  • szoros összedolgozás a housekeepinggel, reggeliztetőkkel, karbantartókkal,

  • minden egyéb recepciós feladat.

Amit elvárunk:

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség,

  • Legalább 1-2 éves szállodai recepciós tapasztalat,

  • Angol nyelvtudás, ill. további európai nyelv ismerete előnyt jelent,

  • HostWare program ismerete,

  • Microsoft Office programok ismerete.

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak,

úgy küldje el  magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét

fizetési igény megjelölésével.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél a jelentkezéshez csatolva.

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Középfok.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Gépírás ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   Budapest, Bláthy Ottó utca 22..

Alkalmazási jogviszony:
  •    Föállás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Hotel Glória

    Gloria Budapest City Center

    Valamennyi szoba fürdőszobás, színes TV-vel, hűtőszekrénnyel, telefonnal, hajszárítóval felszerelt.

    12 szobánk légkondicionált. Dohányzó és nemdohányzó vendégeinkre is figyelmet fordítunk. A szobák egy része a mindig zöld Tisztviselőtelep kertjeire, másik részük a csendes Bláthy Ottó utcára néz.

    Szállodánk légkondicionált étteremmel és konferenciateremmel, drinkbárral, zárt parkolóval, business centerrel, ingyenes WIFI kapcsolattal várja kedves vendégeit. Recepciónk 0-24 óráig várja Önöket internet sarokkal (fénymásoló, nyomtató, computer), valamint hűtött italokkal.

    Vendégeink autóinak biztonságos elhelyezésére, kamerával megfigyelt parkolónknyújt kifogástalan lehetőséget. Szállodánk előtt és a környező utcákban is ingyenes a parkolás!

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!