Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest IX
Jogviszony: Vállalkozási

    20 18.06.20 -- 10:56 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Lakossági piackutatáshoz keresünk irodai dolgozókat telekommunikációs területre.

Lakossági piackutató

hosszú távú munkalehetőség, ingyenes oktatások, karrier lehetőség, magas jövedelem, több lábon állás, igényes munkakörülmények

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • ingyenes oktatások,

  • karrier lehetőség,

  • magas jövedelem,

  • több lábon állás,

  • igényes munkakörülmények

Bérezés, juttatások:

  • alap + jutalék + bónuszok

Feladatok:

  • ügyfél kapcsolat tartás,

  • akciók hirdetése,

  • piackutatás,

  • időpont szervezés,

  • termékek reklámozása

Amit elvárunk:

  • minimum érettségi,

  • ápolt megjelenés,

  • számítógépes ismeret,

  • kiváló kummunikációs készség

Előnyt jelent:

  • értékesítési tapasztalat,

  • banki vagy biztosítási tapasztalat,

  • diploma

  • fényképes, részletes szakmai önéletrajz

Munkába állás:

végzettségtől függően

Elvárt végzettség:

Középfok.

A munkavégzés címe:

   Budapest IX.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!