Földrajzi hely/megye: Veszprém megye
Munkavégzés cím: Balatonalmádi
Jogviszony: Megbízási

    20 18.04.18 -- 14:26 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

PONT Téged keresünk!

Kötetlen munkaidő. mozgalmas hétköznapok! Ingyenes atlantanácsadót keresünk Balatonalmádi és környékére

Amit kínálunk:

Teljesítménnyel arányos KIEMELKEDŐEN MAGAS jövedelem

  • Frekventált iroda

  • Karrierlehetőség

  • Magas szintű képzés

  • Kitűnő infrastruktúra

  • Országos hirdetési felületek használata

  • Meglévő potenciális vevőkör

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok értékesítése

  • Megbízások felvétele, ingatlanok bemutatása

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása

  • Adás-vételi szerződések előkészítése

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség

  • 1-2 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • OKJ-s ingatlanközvetítői bizonyítvány

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)

Munkába állás:

Azonnal az INGYENES képzés után!

Kérjük, küldje el Önéletrajzát részünkre.

Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Földrajzi hely/megye:
   Veszprém megye
A munkavégzés címe:

   Balatonalmádi.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Danubia

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!